Електроконвектори

Знижки при замовленні від 2 шт!Переваги та особливості електроконвекторів

Електричні конвектори використовуються як джерело основного або допоміжного обігріву житлових і нежитлових приміщень.

Сучасні електроконвектори відрізняються стильним дизайном, широким модельним рядом, високою якістю збірки і оптимальною вартістю. Конструкція електричних обігрівачів передбачає можливість стаціонарного монтажу приладу на стіні або розміщення його на підлозі на спеціальних підставках, які купуються окремо.

Електричні конвектори працюють від мережі 220В, забезпечують швидкий обігрів кімнат по всьому периметру за рахунок великої площі теплообміну і ефективної циркуляції повітряних мас, які обдувають ТЕН. Для підтримки оптимальної температури в опалювальному приміщенні в автоматичному режимі більшість моделей конвекторів оснащуються різними типами термостатів.

Швидке охолодження лицьовій нагрівальної панелі, а також відсутність гострих кромок і кутів запобігають ризики отримання травм у користувачів в процесі експлуатації електроприладу. Поверхня конвекторів забарвлюється екологічної порошковою фарбою, стійкою до стирання і температурних впливів.

Як вибрати електричний конвектор

Вибір електронагрівального приладу повинен проводитися досвідченим фахівцем, який зобов'язаний врахувати фактичні втрати тепла в опалювальному приміщенні. Попередній вибір потужності електроконвектора для основного опалення будівель і споруд з хорошою теплоізоляцією і стінами висотою до трьох метрів здійснюється виходячи з наступних даних: 100 Ватт на 1 метр квадратний площі приміщення. Тобто, щоб ефективно обігрівати взимку приміщення площею 15 м² потрібно вибрати електричний конвектор номінальною потужністю не менше 1,5 кВт.

При виборі електроконвектора потрібно звернути увагу на наступні моменти:

  • Потужність обігрівача - конвектори виготовляються потужністю 0,5 кВт, 1 кВт, 1,5 кВт, 2 кВт і 2,5 кВт.
  • Тип монтажу - розрізняють звичайні підлогові і універсальні обігрівачі, які можуть встановлюватися як на стіні, так і на підлозі. У комплекті до настінних моделей йдуть кронштейни.
  • Управління - щоб не відволікатися, рекомендуємо вибрати електроконвектор з терморегулятором, який дозволить автоматично підтримувати задану температуру обігріву без втручання користувача.
  • Додаткові функції - серед корисних опцій електроконвекторів слід зазначити захист від перегріву і промерзання (Anti Frost). У режимі «анти Фрост» конвектори підтримують температуру в приміщенні в межах + 5 ... + 7 ° С при мінімальному енергоспоживанні.

техобслуговування електроконвекторів

Не рідше одного разу на місяць очищайте воздухозаборную і повітряний решітки агрегату від пилу за допомогою щітки і пилососа. Корпус конвектора чистіть вологою тканиною. Не можна використовувати для чищення абразивні і агресивні матеріали, які можуть пошкодити покритіеконвектора.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!