Стельові обігрівачі

Знижки при замовленні від 2 шт!Стельові довгохвильові обігрівачі

Це 100% інфрачервона система обігріву для:

 • квартири, приватного будинку, офісу, магазину, ресторану;
 • великого складу, торгового центру, виробничого цеху;
 • відкритого майданчика.

Ефективно обігрівають приміщення з високими стелями (до 25 метрів).

Побутові стельові обігрівачі

Підійдуть, якщо вам потрібно обігріти житлове або офісне приміщення.

Купити та встановити інфрачервоний обігрівач на стелю просто. Розмістіть модель на висоті 2-3 метри. Для цього використовуйте з'єднувальні пази на кріпленні та самому приладі. І все, можна під'єднувати обігрівач до електрики. Це максимально ефективний та безпечний обігрів у ванній, передпокої, коридорі, спальні.

Промислові стельові обігрівачі

У порівнянні з побутовими моделями, мають велику потужність і ціну. Їх можна купити для опалення великих промислових приміщень:

 • виробничий цех, склад;
 • СТО, автомийка, автосервіс
 • опалення в гараж;
 • торгівельно-розважальні центри, спортзали, басейни;
 • вокзали, ангари.

Промислові електрообігрівачі ефективно обігріють будь-яке нестандартне приміщення з висотою стелі вище 20 м . Головне правильно сфокусувати радіус розсіювання теплових променів.

Стельові обігрівачі фото

Сфера застосування довгохвильових обігрівачів

Опалення теплиці

Промислові обігрівачі дуже зручні, економічні та ефективні для обігріву теплиці, парника або зимового саду. Теплові промені, спрямовані вниз, рівномірно прогрівають грунт, захищаючи рослини від холоду та шкідників (грибок, цвіль).

Щоб знизити витрату електроенергії, створюючи обігрів для теплиці, використовуйте терморегулятор. Розумний прилад буде підтримувати температуру в заданому режимі, а, значить, рослини будуть рости та розвиватися у комфортних умовах. Купивши стельовий іч-обігрівач, ви не будете переживати через перепади температур за вікном.

Опалення цеху

Виробничий цех, як правило, - велике та нестандартне приміщення. Традиційні системи обігріву тут безсилі та дуже дорогі. Високі стелі, величезні площі, протяги тощо. Щоб людям було комфортно працювати у вашому цеху - створіть локальний обігрів робочих місць.

Точковий обігрів обійдеться набагато дешевше опалення всього виробничого цеху. До того ж, таке промислове опалення можна використовувати тільки під час робочої зміни. Це значно знижує витрати на опалення, але дозволяє працювати з комфортом.

Обігрів складу

При створенні системи опалення виробничих приміщень важливо правильно підібрати модель інфрачервоного обігрівача. Широкий модельний ряд обігрівачів Теплов зможе забезпечити опалення ваших складських приміщень.

Якщо у вас виникли питання - звертайтеся до наших фахівців. Вони допоможуть вам зробити правильний вибір.

Вуличні обігрівачі

Купуйте цей вид середньохвильових стельових обігрівачів, який призначений для створення точкового обігріву:

 • робочого місця у виробничому цеху;
 • відкритого майданчика для веранди або кафе;
 • сцени під час концерту на вулиці;

А також локально обігріє майданчик для пікніка.

Інфрачервоний вуличний обігрівач, в порівнянні з іншими видами стельових обігрівачів, має більший радіус обігріву та велику потужність. Це дозволить вам не залежати від примх природи. І навіть під час заходів на відкритому повітрі відчувати тепло та комфорт. Адже інфрачервоні промені прогрівають не повітря, а навколишні предмети. Тому ваше тепло не понесе випадковий порив вітру, воно накопичується у навколишньому інтер'єрі, та буде зігрівати вас навіть в мороз.

Як гріє інфрачервоний стельовий обігрівач фото

Стельова система обігріву має ряд переваг

 • ІЧ-обігрівачі рівномірно розподіляють теплові промені в зоні перебування людини.
 • Розташовуючись на стелі, економлять корисний простір.
 • З використанням терморегулятора скорочують витрати електрики більш ніж на 40% (в порівнянні з конвекторами).
 • Мають високий ККД (98%).
 • Вже через 10 хв після вмикання дозволяють відчувати комфортну температуру в приміщенні.
 • Створюють ефективний основний, додатковий або точковий обігрів великих приміщень (більше 50 м.кв.) з висотою стелі вище 20 м.
 • Надійні та довговічні (гарантія - 10 років, робочий ресурс - 25 років).

При цьому стельовий іч-обігрівач не шумить та не спалює кисень, легко і швидко монтується.

В інтернет-магазині GASTON ви можете купити обігрівачі трьох типів:

 • побутові;
 • промислові;
 • вуличні.

Інфрачервоні стельові обігрівачі – Запитання та відповіді.

Для локального обігріву ідеально підходять інфрачервоні обігрівачі, так як вони не гріють повітря, а обігрівають направлено. Їх можна використовувати в складі, магазині, на відкритих верандах і навіть на вулиці під навісом.

Подивіться ці моделі для невеликих приміщень:

Завдяки своєму принципу цілеспрямованого обігріву, інфрачервоне опалення більш практично і економічно на відміну від стандартних методів опалення. Інфрачервоні обігрівачі призначені для приміщень з високими стелями.

У приміщеннях, де люди перебувають не постійно, інфрачервоне опалення можна відключати на ніч, або на вихідні. А включивши його за годину до приходу відвідувачів, ви створите комфортну атмосферу.

Сфера застосування обширна, від опалення квартир, будинків, дач, кафе, до обігріву великих промислових об'єктів, виробничих цехів, магазинів, складів, ангарів.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!