Кондиціонери Gree

Немає жодного товару даного виробника.

Популярність спліт систем Gree

Компанія Gree є світовим лідером за обсягами продажів кліматичної техніки. Кожен третій кондиціонер на ринках Європи випущений даною торговою маркою. Продукція виготовляється на 9 великих заводах, поставки здійснюються більш ніж у 100 країн. Концерн Gree має суперсучасний дослідний центр, у штаті якого працює кілька тисяч провідних інженерів. Завдяки цьому процес пошуку нових рішень не зупиняється ні на день, пропонуючи споживачам кондиціонери Gree найвищої якості та широких функціональних можливостей. На сьогоднішній день кількість видів моделей легендарного концерну обчислюється тисячами. Усі комплектуючі піддаються багатоступінчатому процесу тестування.

Переваги кондиціонерів Gree

  • Спліт системи Gree стійкі до перепаду напруги в мережі.
  • Кліматична техніка відрізняється тривалим періодом експлуатації (10 років і довше).
  • Економічна витрата електроенергії (у порівнянні зі звичайною кліматичної технікою економія до 25% енергоресурсу).
  • Мінімальний рівень шуму (нижче на кілька дБ порівняно з аналогами інших брендів).
  • Робота в 4 режимах: вентиляція, опалювання, охолоджування, осушення.
  • Розширений функціонал: інтелектуальний підбір режиму, іонізація, фільтрація в кілька етапів, рівномірний розподіл потоків повітря.
  • Сучасний та стильний дизайн гармонійно поєднуються з будь-яким типом інтер'єру.
  • Функція самодіагностики - визначення дрібних неполадок та автоматичне їх усунення, з подальшим переналаштуванням.

Спліт система Gree протягом декількох хвилин після вмикання починає видавати повітря необхідної температури та вологості. Сучасні фільтри вловлюють хвороботворні мікроорганізми та спори грибків, алергени та пил. Вугільний фільтр допомагає позбутися від неприємного запаху та сигаретного диму. Кондиціонери Gree є продуманою системою клімат контролю, з можливістю підбору індивідуального режиму роботи. Залежно від бажання можна задати режим обігріву або охолодження, налаштувати рівень вологості, перевести обладнання в турбо- або нічний режим та багато іншого.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!