Мобільні кондиціонери


Мобільний кондиціонер Cooper & Hunter
Мобільний кондиціонер Electrolux
Мобільний кондиціонер Midea
Мобільний кондиціонер Idea


Особливості мобільних кондиціонерів

Кондиціонер вже давно перестав бути предметом розкоші. Неможливо створити комфортні умови в приміщенні без спеціального пристрою для підтримання оптимальних кліматичних умов.

Ціна залежить від конкретної моделі. Сучасні мобільні пристрої характеризуються оптимальним співвідношенням ціни та якості.

Замовити або купити підлоговий кондиціонер за доступною ціною ви можете, зв'язавшись з нашим менеджером.

Перш ніж купити це диво сучасних технологій для будинку або офісу, необхідно мати чітке уявлення про всі технічні можливості. За типом установки вони діляться на дві групи: мобільні (підлогові) кондиціонери та настінні спліт-системи.

Іноді власники приміщень стикаються з тим, що встановити стаціонарне обладнання неможливо з тих чи інших причин:

  • приміщення знаходиться в оренді;
  • споруда являє історичну цінність;
  • архітектура будівлі не передбачає зміну зовнішнього вигляду фасаду;
  • встановлення спліт-системи складне та нерентабельне.

Вихід завжди є! Мобільний кондиціонер є найкращим вирішенням ряду проблем, дозволяє позбавити вас від зайвого клопоту з встановлення приладу.

Мобільний або переносний кондиціонер встановлюється на підлозі. Підлоговий кондиціонер виконаний у вигляді моноблока з усіма комплектуючими. Зовні прилад схожий на «валізу на коліщатках» висотою близько 60-70 см та вагою приблизно 30 кг. Незважаючи на вагу, підлоговий кондиціонер легко переміщується завдяки прогумованим коліщаткам.

Принцип роботи

Через жалюзі на фасаді приладу подається охолоджене повітря. Для відведення нагрітого повітря передбачена гофрована труба, а при включенні на охолодження або осушення необхідно вивести у вікно або вентиляційний канал патрубок-повітропровід для відведення повітря. Одна з переваг приладу - безшумний режим роботи.

Відповідність інноваційним технологіям та елегантний дизайн дозволяє переносному пристрою гармонійно вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!