Монтаж кондиціонерів

Скидка на монтаж при замовленні кондиціонера у нас!Зробимо правильний монтаж кондиціонера

Щоб кондиціонер надійно працював, насамперед його установку потрібно довірити професіоналам. Наші фахівці мають високу кваліфікацію в цій галузі та великий досвід у монтажі кондиціонерів різних типів. Ми заздалегідь домовляємося з вами про час приїзду майстра, щоб уточнити всі деталі та розрахувати вартість монтажу кондиціонера.

Дотримуючись рекомендацій та вимог виробника, майстер-професіонал допоможе правильно вибрати місце для встановлення спліт-системи, щоб надалі не виникло проблем з її обслуговуванням та експлуатацією. Після узгодження всіх деталей (розташування внутрішнього блоку щодо вікна та висота від стелі, де буде знаходитись зовнішній блок, довжина траси) ми приступаємо до закладки магістралі. Якщо магістраль була закладена раніше, то майстри приступають відразу до встановлення та підключення кондиціонера.

Одним із головних етапів правильного монтажу є вакуумація системи. За допомогою спеціального обладнання з труб викачують все повітря, це знижує можливість поломки компресора. Після закінчення монтажних робіт перевіряється як робота системи, а й якість з'єднань, відсутність протікань.

Щоб правильно встановити непросте кліматичне обладнання, наші фахівці використовують професійні інструменти та якісні матеріали.

Ціни на монтаж кондиціонерів

До стандартної вартості установки кондиціонера входить: прокладання траси (3 м) з використанням фреонових трубопроводів, каучукової теплоізоляції, дротів, вінілової стрічки; пробивання одного отвору у стіні (не більше 0,8 м); встановлення внутрішнього блоку на стіні біля вікна та зовнішнього на стіну з використанням стандартних кронштейнів; виведення дренажу надвір (відстань до 0,7 м); вакуумація; запуск та перевірка роботи кондиціонера.

Наша компанія може здійснити монтаж (навішування) спліт-системи на готову трасу з подальшою обов'язковою перевіркою герметичності системи. Також наші спеціалісти проінструктують вас про подальшу експлуатацію кондиціонера.

Зверніть увагу! Якщо довжина магістралі перевищує 3 м, або монтаж здійснюється із залученням промислових альпіністів, розташування зовнішнього блоку виходить за межі стандартної установки, утеплений фасад будівлі тощо. - все це вплине на кінцеву вартість монтажу кондиціонера.

Здійснимо закладку траси під кондиціонер

Закладка магістралі під кондиціонер – процес курний і галасливий, оскільки передбачає штроблення, буріння вихідного отвору, укладання труб (фреон, дренаж), кабелю.

Навіть якщо ви ще не визначилися з моделлю кондиціонера, а ремонт уже триває повним ходом, то саме зараз час звернутися до наших професіоналів та закласти трасу під спліт-систему.

Щоб при закладці траси під кондиціонер уникнути помилок, які можуть призвести до зниження ефективності та навіть виходу з ладу кліматичної системи, наші фахівці виконують усі підготовчі роботи відповідно до технічних характеристик кондиціонера, використовуючи якісні матеріали та професійне обладнання.

Надамо гарантію на встановлення кондиціонера

Ми впевнені у своїх спеціалістах та якості виконуваних нами робіт, тому надаємо гарантію 2 роки на монтаж кондиціонерів. А ще ми не залишаємо по собі сміття і швидко впораємося з поставленими завданнями.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!