Кондиціонери Midea


Мобільний кондиціонер Midea
Мобільний кондиціонер Midea

Мобільний кондиціонер Midea МодельПотужність, кВтРівень шуму, ДБРозміри, ммMIDEA MPPD-0..

9727 грн

Популярність кондиціонерів Midea

Компанія Midea є головним виробником кліматичного обладнання в Китаї та входить в десятку світових лідерів за обсягами продажів. Спліт системи Midea постачаються у 120 країн та користуються високою популярністю в державах з високими стандартами якості (Великобританія, США, Німеччина, Японія, Франція та ін.). Компанія активно співпрацює та обмінюється технологіями з такими відомими брендами як Toshiba, Sanyo, Emerson, Nec-Rycsan. Кондиціонери Midea є продуманою системою клімат контролю, з розширеним функціоналом та приємним дизайном. Доступна вартість продукції робить товари відомої торгової марки ще більш затребуваними.

Переваги спліт систем Midea

  • Сучасні фільтри та іонізатор очищають повітря від пилу, хімічних домішок та хвороботворних мікроорганізмів, насичують його негативно зарядженими частинками.
  • Функція самодіагностики допомагає виявити дрібні несправності й усунути їх в автоматичному режимі, з подальшим автоналаштуванням системи.
  • Режим «турбо» призначений для швидкого виходу на задану температуру. Спліт система Midea досягає необхідних параметрів повітряного потоку, що випускається, протягом декількох хвилин.
  • Клас енергоефективності А, завдяки економічній витраті електроенергії обладнання є дуже рентабельним та вигідним для щоденного застосування.
  • Кондиціонери Midea можуть працювати у нічному режимі, зі зниженням рівня шуму та зменшенням частоти оборотів вентилятора.
  • Теплообмінник виготовлений з алюмінію для швидкого випаровування конденсату з блоку. Завдяки цьому підвищується ефективність роботи та усувається ризик появи цвілі.
  • Автоматичний рестарт у разі вимкнення електропостачання. Після відновлення подачі електрики усі налаштування відновлюються.

Спліт системи Midea - це надійне та ефективне обладнання, використання якого не вимагає спеціальних навичок. На кондиціонери надається довгострокова гарантія.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!