Дизайн обігрівачі

Знижки при замовленні від 2 шт!Дизайнерське рішення для економного опалення

Для сучасного інтер'єру не прийнятні громіздкі радіатори.

Інфрачервоні дизайнерські обігрівачі - це не просто альтернативне джерело тепла, це цікавий декоративний елемент, ідеально вписується у будь-який стиль: від мінімалістичного хай-теку до благородної класики.

Окрім естетичного ефекту, панель рівномірно обігріває кімнату, м'яким, приємним теплом позитивно впливає на живі організми та може використовуватися як основне або додаткове опалення.

Керамічні дизайнерські обігрівачі втілили в собі інноваційні енергозберігаючі технології, засновані на інфрачервоному випромінюванні, та силу природного матеріалу, що володіє здатністю акумулювати тепло, повільно віддаючи його після відключення. Завдяки такому дивовижному тандему коефіцієнт корисної дії досягає 90%.

Ефективний спосіб опалення набагато економічніший за традиційні методи, дозволяє встановлювати оптимальний температурний режим для кожного приміщення. Витрати електроенергії на 10 квадратних метрів площі становлять 100 Вт. Витрати зменшуються на 40%.

Екологічно чистий дизайн обігрівач абсолютно безпечний:

  • не перегрівається, виключаючи ризик опіків;
  • не спалює кисень;
  • не викликає неприємних відчуттів сухості повітря.

Ваше фото або логотип на обігрівачі

Величезний вибір модних, незвичайних обігрівачів із зображенням дивовижних пейзажів, натюрмортів дозволяє купити варіант до вподоби для приміщень різного призначення.

Але найбільш неординарний, креативний варіант - ексклюзивний обігрівач з фото. Хоча ідеально рівна, гладка поверхня кераміки створює ефект глибини, насиченості кольору якість зображення залежить від кількості пікселів на одиницю площі фотографії. Рекомендований формат для якісного нанесення картинки на обігрівачі з фотодруком:

  • JPEG, JPEG 2000, JPG, JPE;
  • PDF;
  • PSD;
  • TIFF, TIF;
  • WDP, HDP;
  • Raw.

Ціна авторської послуги приємно здивує навіть найвибагливіших клієнтів.

Чому варто купити обігрівач з фотодруком

Дизайн обігрівач - справжня знахідка для впевнених, актуальних рішень. Обране фото рідного куточка, улюбленого чада ненав'язливо перетворитися в яскравий акорд, тонко підкреслює неповторну індивідуальність смаку, вишукану гармонію стилю та затишку. Малюків порадує зображення улюблених мультяшних героїв, для підлітків - варто купити обігрівач з фото популярної рок-групи або легендарного спортсмена.

Розміщений на стіні офісу логотип компанії зігріє кабінет та підкреслить статус компанії.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!