Блоки управління радіаторамі
Блоки управління радіаторами: застосування

Для створення електроопалення в будинку, квартирі або офісі ефективно використовуються ТЕНи з модулем електронного управління температурою. Такий блок управління встановлюється як на чавунні батареї, так і на алюмінієві і біметалічні радіатори.

Блоки управління радіаторами мають високий ККД. Ефективність обігріву безпосередньо залежить від правильності вибору потужності і розміру ТЕНа. Так для радіатора з 5 секцій підійде невеликий ТЕН на 0,39 Квт / год, а для 12 секцій - більш потужний на 1,3 Квт / год.

Конструкцію блоку управління можна кріпити до радіатора як з лівого, так і з правого боку, головне при виборі звернути увагу на різьблення ТЕНа.

Електрорадіатори своїми руками

Основною перевагою використання блоку управління радіаторами, є можливість легко і швидко зібрати електрорадіатор своїми руками і створити ефективну, але не дорогу систему індивідуального електроопалення.

Для цього в нижній колектор секційного радіатора (батареї) укручуємо ТЕН (не забуваємо про ущільнювальної прокладки), встановлюємо програматор і приєднуємо його до ТЕНу. Тепер залишилося залити теплоносій, (обов'язково залишаємо в батареї місце для розширення рідини) і електрорадіатор готовий до роботи.

Управління та безпека блоків управління

Блоки управління радіаторами оснащені датчиком температури повітря і датчиком перегріву. Це дозволяє забезпечити стабільний мікроклімат в кожному приміщенні. Програмована автоматика допоможе налаштувати режими «день / ніч», «таймер», «погодинної режим». Таким чином підтримку заданого температурного режиму з високою точністю, а так само можливість автоматично знижувати нагрівання під час вашої відсутності і підвищувати температуру перед вашим приходом дозволяє раціонально використовувати енергоресурси, а значить економити кошти.

Блоки управління радіаторами українського виробництва - це вигідне і ефективне рішення для створення оптимального мікроклімату в приміщенні.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!