Рушникосушки
Види та конструкція

Комфортне тепло у ванній кімнаті, так необхідне всім у прохолодне міжсезоння, легко забезпечить електрична рушникосушка. Абсолютно незалежний від системи опалення прилад, який вмикається в стандартну розетку електромережі, в будь-який час підсушить та зігріє речі для лазні, дозволить насолодитися водними процедурами у затишній обстановці.

Сучасні виробники перетворили звичайну рушникосушку для ванної в стильний елемент декору. Простота установки, зручність використання, можливість регулювати вмикання та вимикання, економлячи енергію, доступна ціна привертають все більше людей. У моделях високого класу навіть передбачено досягнення необхідної температури в заданий час.

Серед величезного розмаїття, купити рушникосушку у ванну кімнату незалежно від площі не складно. Сьогодні у продажу представлені:

 • навісні у вигляді змійки;
 • підлогові, більш масивні, візуально нагадують стійкі сходи;
 • компактні поворотні, в яких є можливість змінювати положення (займають мінімум простору, їх відсувають від стінки тільки під час використання);
 • керамічні або декоративні панелі.

Перед тим як купити, слід звернути увагу не тільки на габарити та дизайн, але й на якість матеріалу, робочі характеристики. Найбільш поширені, недорогі рушникосушки зі сталі досить елегантні, їх кольорове полімерне покриття здатне гармонійно доповнити інтер'єр. Електрична рушникосушка з нержавіючої сталі має високий показник тепловіддачі, виглядає набагато благородніше, не схильна до корозії, не вимагає подальшої обробки.

Усі модифікації нового покоління відповідають вимогам техніки безпеки. Дуже зручні у використанні моделі з терморегулятором, що відключає пристрій при заданій температурі.

Рушникосушки в інтер'єрі

Особливості керамічних рушникосушок

Купити екологічно чисту, керамічну рушникосушку в Україні в наш час не викличе труднощів. Маючи масу переваг:

 • надійність;
 • довговічність (справно працює до 25 років);
 • економічність (витрати скорочуються на 50%);
 • безпека;
 • м'який, рівномірний прогрів при невеликій потужності.

Новинка впевнено відсуває водну сушку рушників у минуле.

Натуральний матеріал має здатність надовго утримувати тепло. Така рушникосушка, ціна якої досить демократична завдяки інфрачервоному випромінюванню, сприятливо впливає на мікроклімат приміщення. А в поєднанні з дизайнерським варіантом з видами морських глибин подарує асоціацію літнього морського відпочинку.

Комфортний обігрів ванної кімнати

Забезпечити собі та своїм близьким у хвилини відпочинку затишок та спокій, зберегти здоров'я допоможе рушникосушка. Україна - країна мінливої погоди, не варто залежати від її примх. При виборі враховуйте маленькі секрети:

 • чим більше горизонтальних блоків - тим інтенсивніша тепловіддача;
 • опуклі труби набагато зручніші за плоскі;
 • при невеликому обсязі приміщення перевагу краще віддати поворотним нагрівачам, з додатковими боковинами.

Дослухавшись до порад професіоналів, ви зможете купити електричну рушникосушку найбільш раціонально.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!