Керамічна рушникосушка з регулятором Stinex 500 Ватт
-
- Производитель: Stinex
- Доступность: На складе
- Код товара: Ceramic 500/220-T Towel (2L)
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 500
- Монтаж настінний
- Керування терморегулятор
- Гарантійний термін 5 років
Описание
Керамічна рушникосушка
Це інфрачервоний обігрівач, оснащений додатково хромованими тримачами для рушників.
Застосовується як в зимовий час (основне опалення), так і в холодне літо або міжсезоння для просушування рушників та створення комфортного мікроклімату в приміщенні.
Має високий рівень захисту:
- обігрівач стійкий до перепадів напруги в мережі;
- не боїться пилу, вологи, бризок;
- поверхня не обпікає при дотику;
- можна надовго залишати без нагляду.
На відміну від водяної рушникосушки, модель не залежить від загальної системи опалення і проста в монтажі та експлуатації. Достатньо купити керамічну рушникосушку, надійно закріпити її на стіні та увімкнути в розетку.
Керамічна рушникосушка для ванної працює безшумно, не спалює кисень, не змінює склад повітря, не виділяє продуктів горіння.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 500 |
| Монтаж | настінний |
| Керування | терморегулятор |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | керамічний |
| Вага, кг | 13 |
| Сфера застосування | рушникосушка |
| Напруга | 220 Вольт |
| Температура нагріву | 85 C |
| Розміри | |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 90 см |
| Товщина | 12 мм |
















