Керамогранітна рушникосушка з кнопкою Kolibri A2 250 Ватт
-
- Производитель: Africa
- Доступность: На складе
- Код товара: A2
- Потужність обігрівача, Вт 250
- Монтаж настінний
- Керування кнопка вмик/вимк
- Гарантійний термін 5 років
Описание
Керамічна рушникосушка Kolibri A2
Ця модель керамогранітної рушникосушки відрізняється компактними розмірами і безпекою використання. Рушникосушка не тільки висушить ваші рушники, а ще й позбавить вас від зайвої вологості у ванній. Також Kolibri A2 може обігрівати приміщення площею 5-7 кв. м.
Сушка для рушників Колібрі відрізняється безшумною роботою, а завдяки тому, що модель A2 виготовлена з екологічно безпечних матеріалів, при роботі не будуть виділятися запахи або якісь сторонні випари. Корпус, виконаний з нержавіючої сталі, забезпечує тривалий термін експлуатації в умовах підвищеної вологості повітря. Рушникосушка захищена від попадання вологи і пилу, безпечна для дітей.
Рушникосушка керамічна Kolibri A2 відрізняється простою складанням і установкою, яку легко виконати самостійно. Всі необхідні елементи кріплення виготовлені з нержавіючої сталі і поставляються в комплекті з товаром.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 250 |
| Монтаж | настінний |
| Керування | кнопка вмик/вимк |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | керамічний |
| Вага, кг | 11 |
| Сфера застосування | рушникосушка |
| Напруга | 220 Вольт |
| Температура нагріву | не більше 70 °C |
| Кількість релінгів | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 47,5 см |
| Товщина | 16 см |

























