Керамогранітна рушникосушка з мех. регулятором Leo 450 Ватт
-
- Производитель: Africa
- Доступность: На складе
- Код товара: Leo Т
- Потужність обігрівача, Вт 450
- Монтаж настінний
- Керування терморегулятор
- Гарантійний термін 5 років
Описание
Керамічна рушникосушка Leo T530P
Ця модель керамогранітної рушникосушки відрізняється компактними розмірами і безпекою використання. Рушникосушка не тільки висушить ваші рушники, а ще й позбавить вас від зайвої вологості у ванній. Також Leo T530P може обігрівати приміщення площею 5-7 кв. м. Для зручності експлуатації рушникосушка обладнана ручним регулятором потужності, а також терморегулятором.
Сушка для рушників Leo відрізняється безшумною роботою, а завдяки тому, що модель T 530 P виготовлена з екологічно безпечних матеріалів, при роботі не будуть виділятися запахи або якісь сторонні випари. Корпус, виконаний з нержавіючої сталі, забезпечує тривалий термін експлуатації в умовах підвищеної вологості повітря. Рушникосушка захищена від попадання вологи і пилу, безпечна для дітей.
Рушникосушка керамічна Leo T530P відрізняється простою складанням і установкою, яку легко виконати самостійно. Всі необхідні елементи кріплення виготовлені з нержавіючої сталі і поставляються в комплекті з товаром.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 450 |
| Монтаж | настінний |
| Керування | терморегулятор |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Термін служби | більше 30 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | керамічний |
| Вага, кг | 18 |
| Сфера застосування | рушникосушка |
| Напруга | 220 Вольт |
| Температура нагріву | не більше 70 °C |
| Кількість релінгів | 4 |
| Розміри | |
| Ширина | 102 см |
| Висота | 47,5 см |
| Товщина | 16 см |


























