Stinex 350/700 Вт (14 м²) металевий інфрачервоний конвектор з кнопкою
-
- Производитель: Stinex
- Доступность: На складе
- Код товара: PL 350-700/220
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 700
- Модель обігрівача конвекційний
- Монтаж настінний / підлоговий
- Кількість режимів 2 (350 Вт / 700 Вт)
Описание
Економний інфрачервоний конвектор Stinex має два незалежних нагрівальних елемента, що дозволяє використовувати панель, як інфрачервоне джерело обігріву, так і в якості традиційного конвектора для швидкого прогрівання приміщення.
Модель випускається в металевому корпусі.
Особливості конструкції інфрачервоного конвектора (наявність повітряного тену ребристою форми) підвищують теплоакумуляційні характеристики обігрівача. При цьому він:
- не сушить повітря;
- не спалює кисень;
- не змінює склад повітря в опалювальному приміщенні;
- не шумить.
Обігрівачі цієї серії мають два режими потужності, які можна перемикати, якщо виникає необхідність збільшити або зменшити інтенсивність обігріву.
Інфрачервоний конвектор Stinex можна монтувати на стіну або встановлювати на підлозі.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 700 |
| Модель обігрівача | конвекційний |
| Монтаж | настінний / підлоговий |
| Кількість режимів | 2 (350 Вт / 700 Вт) |
| Керування | кнопка вмик/вимк |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | інфрачервоний |
| Вага, кг | 9 |
| Сфера застосування | обігрів житлових, офісних приміщень |
| Напруга | 220 Вольт |
| Температура нагріву | 85 C |
| Матеріал обігрівача | метал пофарбований порошковою фарбою |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 10-14 м² |
| Додатковий обігрів | 14-18 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 49 см |
| Товщина | 50 мм |









