Africa 1300 Вт (26 м²) керамічний конвектор з терморегулятором графіт
-
- Производитель: Africa
- Доступность: На складе
- Код товара: Т1300
- Потужність обігрівача, Вт 1300
- Модель обігрівача конвекційний
- Монтаж настінний
- Керування терморегулятор
Описание
Обігрівач керамічний Africa Т 1300
Дана модель керамічного обігрівача призначена для обігріву приміщень площею 26-30 кв. м в якості основного джерела опалення, або площею 29-36 кв. м - в якості додаткового.
Обігрівач Africa Т1300 випромінює тепло у вигляді корисного для організму інфрачервоного випромінювання. Завдяки тому, що джерело випромінювання розташоване навпроти керамічної панелі, тепло можна направити в потрібну сторону.
Основні переваги керамічного обігрівача Африка Т 1300:
- Безпека
- Надійність
- Економічність
- Зручне управління - кнопка, оснащена додатково світловим індикатором
- Не потребує прокладання додаткових комунікацій
- Компактні габарити
- Можливість як кріплення на стіні, так і установки на підлозі (ніжки можна придбати окремо)
Особливістю моделі керамічного обігрівача Африка Т1300 є зручний терморегулятор, що дозволяє виставляти комфортну температуру. Також, для безпеки найменших членів сім'ї, передбачено блокування від дітей.
Керамічні ефективні обігрівачі від компанії Африка виготовлені з натуральних матеріалів, мають тривалий термін служби (більше 30 років).
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 1300 |
| Модель обігрівача | конвекційний |
| Монтаж | настінний |
| Керування | терморегулятор |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Клас захисту | IP44 |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | керамічний |
| Додаткові опції | 2 ТЭНи, еко-конвекція |
| Вага, кг | 25 |
| Сфера застосування | обігрів житлових, офісних приміщень |
| Напруга | 220 Вольт |
| Температура нагріву | 85 °C |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 26-30 м² |
| Додатковий обігрів | 29-36 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 102 см |
| Висота | 60 см |
| Товщина | 5,7 cм |















