масляні обігрівачі
Принцип роботи масляних обігрівачів

Класичні маслонаполненние обігрівачі української використовуються для комфортного обігріву житлових і нежитлових приміщень. Масляні електричні обігрівачі відрізняються простотою в управлінні і стильним зовнішнім виглядом, відповідним під будь-який інтер'єр приміщення. Для приладів даного класу характерні економічне споживання електроенергії і стабільна робота протягом всього терміну служби, який становить не менше 10 років. Гарантія на маслонаполненние обігрівачі - 5 років.

Функціонування масляних електрообігрівачів засноване на двох принципах віддачі тепла: випромінюванні і конвекції (в процентному співвідношенні 80% і 20% відповідно). Теплоносій (масло) нагрівається від нагрівального елементу (Тена). Масло, в свою чергу, передає тепло на корпус радіатора, від якого тепло випромінюється в опалювальне приміщення. Тепло від масляних обігрівачів благотворно впливає на організм людей, забезпечуючи комфортний обігрів. Не сушить повітря. Прилад працює від електричної мережі 220В.

Особливості маслонаповнених обігрівачів

Маслонаповнені електрообігрівачі - це мобільні нагрівальні прилади, виготовлені у відповідність з ISO 9001: 2015 і оснащені опорами з коліщатками для можливості зручного переміщення по приміщенню. Радіатори підлогових обігрівачів виконані зі сталі товщиною 0,6 мм, що забезпечує довговічну і надійну роботу опалювальних приладів. Для порівняння - товщина імпортних обігрівачів складає 0,5 мм.

Радіатори маслонаполненние оснащені терморегулятором для виставлення і підтримки оптимальної температури обігріву приміщень в автоматичному режимі.

Серед корисних опцій слід відзначити:

  • функція захисту приміщення від заморожування (підтримання температури в діапазоні +5 ... + 7 ° С при мінімальному енергоспоживанні);
  • ступінчастий регулятор потужності споживання (1,2 і 3-й ступінь);
  • захист від перегріву і перекидання;
  • добовий таймер для включення обігріву в певні часові проміжки (опціонально);
  • пристрій прискореного прогріву кімнат (опціонально).

Вибір масляних обігрівачів

Крім функцій, при виборі маслонаповнених електрообігрівачів слід врахувати потужність і кількість секцій радіатора, що безпосередньо впливає на інтенсивність обігріву. Радіатори випускаються потужністю 1,2 кВт, 1,5 кВт, 2 кВт, 2,5 кВт і 3 кВт, що дозволяє забезпечити комфортний обігрів приміщень площею від 19 до 48 м². Кількість секцій радіатора може бути від 6 до 13.

Експлуатація та обслуговування

Під час експлуатації приладу потрібно пам'ятати, що окремі елементи можуть сильно нагріватися і стати причиною опіків. При використанні обігрівача забороняється:

  • встановлювати радіатор в безпосередній близькості від штепсельної розетки;
  • накривати радіатор щоб уникнути перегріву;
  • закривати і засмічувати вентиляційні отвори в кожусі;
  • відхиляти агрегат від умовної вертикалі;
  • використовувати радіатор поблизу ванни, душа, басейну.
Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!