радіатори опалення

Безкоштовна доставка по Україні!Радіатори для системи опалення

Для організації центральної або автономної водяній опалювальної системи в житлових, комерційних і виробничих приміщеннях пропонуємо вашій увазі асортимент секційних радіаторів опалення (батарей) вітчизняного та імпортного виробництва. Правильний вибір і монтаж радіаторів дозволить забезпечити ефективну і економічну роботу системи обігріву, що в умовах постійного подорожчання енергоресурсів є найважливішим фактором.

Різновиди радіаторів. Переваги і недоліки

Важливою характеристикою радіаторів опалення є матеріал виготовлення, який визначає тепловіддачу приладів. Залежно від використовуваного матеріалу, розрізняють наступні види батарей:

Біметалічні радіатори

Біметалічні - універсальні і довговічні радіатори з сучасним дизайном, зовнішня поверхня яких виготовлена з алюмінію, а внутрішня частина, що контактує з теплоносієм, виконана зі сталі. Підходять для автономної і центральної системи опалення з будь-яким теплоносієм (вода або антифриз). Батареї з біметалу мають підвищену стійкість до гідроудару і корозії. Вони витримують високий тиск в системі (до 36 бар), а номінальний термін служби складає до 35 років при дотриманні правил експлуатації. До недоліків біметалевих радіаторів можна віднести відносно високу вартість і можливість обігріву приміщень невеликих площ. Залежно від моделі та бренду, найбільший радіатор здатний ефективно обігрівати до 30 м².

Алюмінієві радіатори

Алюмінієві - радіатори, зовні схожі з біметалічними батареями, але при цьому цілком і повністю виготовлені з алюмінієвого сплаву. Радіатори з алюмінію мають невелику власну вагу, що полегшує транспортування і установку батарей. Вони дешевше біметалевих моделей, але при цьому швидше прогрівають опалювальне приміщення. Поряд з перевагами, алюмінієві батареї дуже чутливі до якості теплоносія: вода з кислотно-лужний баланс вище PH-8 і антифриз з високим рівнем кислотності призводять до корозії і передчасного руйнування матеріалу батарей. Тому в якості теплоносія рекомендується використовувати дистильовану воду. Крім того, батареї з алюмінію несумісні з трубами і арматурою, виконаними з міді.

Сталеві радіатори

Сталеві - батареї з високим коефіцієнтом тепловіддачі і швидким прогріванням приміщення, представлені широким асортиментом типорозмірів. Такі прилади чутливі до гідроударів (витримують до 16 бар). Не рекомендується на довгий час зливати теплоносій, через що тонкі стінки приладу швидко окислюються і іржавіють.

Крім матеріалу, при виборі секційних радіаторів необхідно враховувати розміри і кількість секцій у відповідність з площею приміщення, що обігрівається. Виникли труднощі з вибором радіаторів? Замовте консультацію нашого фахівця і він допоможе прийняти правильне рішення.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!