алюмінієві радіатори
Алюмінієві радіатори - вибір ціна/якість
Універсальні секційні радіатори з алюмінію можуть встановлюватися в централізованих і автономних системах опалення. Саме алюмінієві радіатори є оптимальним варіантом обігріву приміщень в співвідношенні теплова потужність/ціна. Висока тепловіддачі обумовлена теплопровідністю самого матеріалу (алюмінію) і великою поверхнею теплообміну за рахунок конструкції опалювального приладу. На нашому сайті представлений асортимент алюмінієвих радіаторів різної висоти, ширини і глибини секцій таких брендів, як Brenta, Eco, Titan, HeatLine, Diamonds і ін.
Особливості, плюси і мінуси алюмінієвих радіаторів
Кожен радіатор складається з певної кількості секцій, виготовлених методом лиття під тиском і зібраних в один прилад за допомогою опресування в заводських умовах під тиском 24 атм. Після складання радіатори фарбуються в 2 етапи.
- Анафорез - для захисту приладу і приховування простору між секціями.
- Електростатична фарбування - із застосуванням епоксидних порошків кольору по RAL.
Переваги радіаторів з алюмінію:
- мала власна вага;
- швидкий і зручний монтаж;
- привабливий дизайн;
- можливість підключення додаткових секцій;
- висока тепловіддача;
- невисока вартість;
- простий догляд.
Разом з перевагами, алюмінієві батареї досить чутливі до якості теплоносія: вода з кислотно-лужний баланс вище PH-8 і антифриз з високим рівнем кислотності провокують корозію і швидке руйнування конструкції приладів. Тому фахівці рекомендують в якості теплоносія автономної системи опалення застосовувати дистильовану воду. Алюмінієві батареї несумісні з котельнями, де встановлено мідні труби і арматура.
вибір радіаторів
При виборі опалювального приладу можна відштовхуватися від того, що одна секція розрахована на обігрів 2 м² площі. Тобто для обігріву кімнати площею 20 м² потрібно радіатор на 10 секцій.
Монтаж алюмінієвих радіаторів
Що стосується монтажу радіаторів, то краще це питання довірити фахівцям. Для установки алюмінієвого радіатора потрібно монтажний комплект, термоголовка, кран на подачу і обратку, кронштейни. Також слід врахувати тип підключення приладу: нижнє або бічне. При нижньому підключенні контур ховається в підлогу або стіну, але при цьому варіанті ККД радіатора знижується до 20% за рахунок тепловтрат. Радіатори з боковим підключенням простіше в установці - їх під'єднують до вертикального стояка або до водяного контуру в підлозі.