алюмінієві радіатори

Безкоштовна доставка по Україні!

Радіатор алюмінієвий Diamonds 500/96
Радіатор алюмінієвий Diamonds 500/96

1640 грн

Радіатор алюмінієвий Ecoline 500/76
Радіатор алюмінієвий Ecoline 500/76

1420 грн

Радіатор алюмінієвий Heat Line Titan 500/96
-37%
Радіатор алюмінієвий Heat Line Titan 500/96

1100 грн 1750 грн

Радіатор алюмінієвий Heat Line М-500А1 / 80
Радіатор алюмінієвий Heat Line М-500А1 / 80

1620 грн

Радіатор алюмінієвий Heat Line М-500А2 / 80
Радіатор алюмінієвий Heat Line М-500А2 / 80

1610 грн

Радіатор алюмінієвий Titan 500/96
Радіатор алюмінієвий Titan 500/96

1750 грнАлюмінієві радіатори - вибір ціна/якість

Універсальні секційні радіатори з алюмінію можуть встановлюватися в централізованих і автономних системах опалення. Саме алюмінієві радіатори є оптимальним варіантом обігріву приміщень в співвідношенні теплова потужність/ціна. Висока тепловіддачі обумовлена теплопровідністю самого матеріалу (алюмінію) і великою поверхнею теплообміну за рахунок конструкції опалювального приладу. На нашому сайті представлений асортимент алюмінієвих радіаторів різної висоти, ширини і глибини секцій таких брендів, як Brenta, Eco, Titan, HeatLine, Diamonds і ін.

Особливості, плюси і мінуси алюмінієвих радіаторів

Кожен радіатор складається з певної кількості секцій, виготовлених методом лиття під тиском і зібраних в один прилад за допомогою опресування в заводських умовах під тиском 24 атм. Після складання радіатори фарбуються в 2 етапи.

  • Анафорез - для захисту приладу і приховування простору між секціями.
  • Електростатична фарбування - із застосуванням епоксидних порошків кольору по RAL.

Переваги радіаторів з алюмінію:

  • мала власна вага;
  • швидкий і зручний монтаж;
  • привабливий дизайн;
  • можливість підключення додаткових секцій;
  • висока тепловіддача;
  • невисока вартість;
  • простий догляд.

Разом з перевагами, алюмінієві батареї досить чутливі до якості теплоносія: вода з кислотно-лужний баланс вище PH-8 і антифриз з високим рівнем кислотності провокують корозію і швидке руйнування конструкції приладів. Тому фахівці рекомендують в якості теплоносія автономної системи опалення застосовувати дистильовану воду. Алюмінієві батареї несумісні з котельнями, де встановлено мідні труби і арматура.

вибір радіаторів

При виборі опалювального приладу можна відштовхуватися від того, що одна секція розрахована на обігрів 2 м² площі. Тобто для обігріву кімнати площею 20 м² потрібно радіатор на 10 секцій.

Монтаж алюмінієвих радіаторів

Що стосується монтажу радіаторів, то краще це питання довірити фахівцям. Для установки алюмінієвого радіатора потрібно монтажний комплект, термоголовка, кран на подачу і обратку, кронштейни. Також слід врахувати тип підключення приладу: нижнє або бічне. При нижньому підключенні контур ховається в підлогу або стіну, але при цьому варіанті ККД радіатора знижується до 20% за рахунок тепловтрат. Радіатори з боковим підключенням простіше в установці - їх під'єднують до вертикального стояка або до водяного контуру в підлозі.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!