Біметалічні радіатори

Безкоштовна доставка по Україні!Біметалічні радіатори - сучасний вибір

Біметалічні радіатори - міцні та довговічні опалювальні прилади зі стильним сучасним дизайном, поверхня яких покрита емалевим зносостійким покриттям в різному кольоровому виконанні. Радіатори з біметалу відрізняються кількістю, шириною і висотою секцій. Серед кращих виробників біметалевих радіаторів в співвідношенні ціна / якість можна виділити наступні китайські та італійські бренди: Atlant, HeatLine, Sira, Thermo Alliance, Palermo, Renaissance і ін.

Особливості Радіаторів з біметалу

Універсальні по конструкції і характеристиках біметалічні радіатори є оптимальним рішенням як для автономного опалення приватного будинку, так і центральної системи опалення в квартирі за рахунок того, що прилади витримують тиск в 36 атмосфер і не вимогливі до типу теплоносія. В якості теплоносія може використовуватися вода або антифриз.

Конструктивно біметалічні радіатори опалення складаються з декількох секцій, що з'єднуються за допомогою різьбової заводський муфти, яка виключає ймовірність протікання теплоносія. При необхідності, можна купити і приєднати додаткові секції. Внутрішня частина радіаторів, яка контактує з теплоносієм, виконана зі сталі (рідше з мідного сплаву), зовнішня поверхня - з алюмінію. Комбінація таких матеріалів дає можливість істотно підвищити тепловіддачу і стійкість до корозії опалювальних приладів.

Плюси і мінуси

Батареї з біметалу мають підвищену стійкість до гідроудару, а термін служби при дотриманні правил експлуатації становить не менше 25 років. Прилади швидко нагріваються і ефективно віддають тепло в опалювальне приміщення. До мінусів радіаторів з біметалу можна віднести відносно високу вартість, яка компенсується тривалим терміном служби устаткування. Вони ефективні при обігріві приміщень невеликих площ. Залежно від конструкції і виробника, найбільший радіатор може ефективно обігрівати приміщення до 30 м². В іншому випадку доведеться докуповувати секції або встановлювати додаткові прилади, а це - додаткові фінансові витрати.

монтаж радіаторів

Монтаж радіаторів рекомендується проводити без зняття плівки, щоб не пошкодити поверхню інструментом. Для забезпечення ефективного обігріву приміщення необхідно встановлювати радіатор від стіни на відстані не менше 4-5 см, щоб не порушувати циркуляцію повітря. Для відведення повітря, щоб уникнути появи повітряних пробок, рекомендується на кожному біметалічному радіаторі встановлювати скидний клапан, для затягування якого використовується динамометрический ключ.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!