Сталеві радіатори

Безкоштовна доставка по Україні!Конструкція і габарити радіаторів опалення

Сталеві радіатори панельного типу поєднують в собі опції конвекторів і батарей опалення. Прилади мають просту, але надійну конструкцію у вигляді двох пластин товщиною 1,2-2,0 мм, з'єднаних точковим зварюванням. На нашому сайті представлені популярні моделі сталевих радіаторів українського, турецького та італійського виробництва висотою 300-900 мм і шириною 300-3000 мм, що дозволить підібрати прилади для організації енергоефективної автономної або централізованої системи обігріву житлових і комерційних приміщень.

Особливості сталевих панельних радіаторів

Опалювальні прилади даного типу розраховані на номінальний робочий тиск в системі, що не перевищує 10 атмосфер, тому теоретично можуть використовуватися для організації центрального опалення (9 атм). Однак, під час гидростатических випробувань центральної магістралі перед початком опалювального сезону, тиск може збільшитися до 15 атмосфер за рахунок короткочасних гідроударів, яке перевищує заводське випробувальний тиск самих приладів (12 атм). Це основна причина того, що сталеві радіатори опалення зазвичай використовують виключно для автономного обігріву приміщень. Однак сталеві радіатори все ж допускається застосовувати для централізованого опалення за умови установки спеціальних знижують тиск редукторів.

Номінальний термін служби опалювальних приладів залежить від температури теплоносія в системі, значення якої має знаходитися в діапазоні 70-100 ° С. Незалежно від типу використовуваного теплоносія, сталеві радіатори схильні до корозії. Фактичний знос металу може досягати значення до 0,1 мм за рік. Щоб знизити негативний фактор корозії металу і продовжити термін служби приладів, виробники використовують сучасні технології фарбування радіаторів.

Підключення радіаторів

Потужність обігріву радіаторів залежить від конструктивних особливостей, розмірів і кількості панелей, а також способу підключення до магістралі. Розрізняють панелі з нижнім і бічним підключенням, які підбираються залежно від схеми підключення приладів. При нижньому варіанті підключення водяний контур можна заховати в підлогу або стіну, але при цьому способі ККД приладу знижується до 20% за рахунок тепловтрат. Радіатори з боковим підключенням простіше в установці - вони підключаються до вертикальних стояків, або до контуру, який проходить паралельно підлозі. Панелі з боковим підключенням мають більш високу тепловіддачу.

У нас ви зможете не тільки вигідно придбати сучасні сталеві радіатори опалення, а й замовити професійний монтаж.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!