Алюмінієві мати

Терморегулятор у подарунок при замовленні від 3500 грн!Основні параметри

Алюмінієві мати в Україні набувають все більшої популярності, як один з найбільш практичних та зручних варіантів системи «тепла підлога». Рекомендуються для монтажу під покриття для підлоги з низькими показниками теплопровідності - паркетну дошку, ковролін, ламінат. З причини контакту даних підлогових покриттів з холодною стяжкою (цементною або бетонною) їх теплопровідні властивості значно знижуються, тому виникає потреба в допоміжному обігріві.

Купити алюмінієві мати - це вдала ідея для влаштування додаткового або повноцінного опалення. Особливою популярністю цей вид обладнання користується в приміщеннях над холодним гаражем або підвалом, сходах і лоджіях. Сучасні виробники пропонують широкий вибір алюмінієвих матів, ціна яких приваблює доступністю.

Конструкція виробу відрізняється простотою, що забезпечує тривалу експлуатацію та легкість ремонту. Основними елементами є електрокабелі нагрівання, спеціальна сітка та конверт з армованої фольги. Матеріалом для виготовлення електродів служить мідь або сталь з високими показниками тепловипромінювання. Зовнішнє покриття кабелю виготовляється з фторопласту та розраховане на температуру до + 200С. Це забезпечує надійну ізоляцію та безпеку. Товщина виробу мінімальна (1,8 мм), тому практично не змінюється рівень підлоги. Тонкий шар алюмінію призначений як для рівномірного розподілу тепла, так і для виконання функції заземлення. Купивши алюмінієві мати, ви можете відразу ж приступати до їх монтажу. Технологія укладання не передбачає придбання додаткових комплектуючих.

Переваги алюмінієвих матів

  • Простота. Пристрій даного виду теплої підлоги не вимагає заливки стяжки та застосування цементно-піщаного розчину. Для сухого монтажу досить вирівняти та ізолювати підлогу. Мати поєднуються з багатьма видами підлогових покриттів (виняток - кахельна плитка).
  • Безпека. Купивши алюмінієвий мат, ви можете бути повністю впевнені в його безпеці. Виріб не випромінює електро-магнітних хвиль та токсичних речовин. Устаткування заземлене і може монтуватися навіть в приміщеннях з високою вологістю.
  • Комфорт. Тепла підлога готова до використання відразу ж після закінчення монтажу ламінату або іншого покриття, оскільки не потрібен додатковий час для висихання стяжки. Фольга забезпечує поступовий та рівномірний нагрів, без «температурних провалів». Не відбувається пересушування повітря та осідання пилу на радіаторах.
  • Рентабельність. Алюмінієві мати (ціна яких в Україні є доступною) дуже економічні за рівнем енергоспоживання. У порівнянні з плівковою теплою підлогою це більш практичне рішення.

Чим хороші алюмінієві мати під ламінат?

У нашому каталозі представлена продукція відомих зарубіжних компаній Fenix (Чехія) та IN-THERM (Республіка Корея). Це відомі в Україні та в усьому світі бренди, надійність яких багаторазово підтверджена. Все обладнання виготовляється у заводських умовах та проходить багатоступінчастий процес тестування.

Запрошуємо відвідати наш каталог та вибрати алюмінієві мати в інтернет-магазині Гастон!

Розумна ціна та довгострокова гарантія стануть додатковими аргументами на користь вигідного придбання!

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!