Монтаж електричних теплих підлог

Швидкий монтаж за день!Викликати майстра для виміру

Щоб тепла підлога була ефективним та економічним опаленням, необхідно правильно розрахувати його параметри. Наші фахівці безкоштовно нададуть консультації не тільки з монтажу, але й приїдуть до вас, щоб:

- виміряти площу приміщення з вирахуванням ділянок, де планується встановлення стаціонарних меблів;

- визначать необхідну потужність теплої підлоги для основного чи додаткового обігріву;

- розрахують крок укладання під час використання кабелю.

Враховуючи площу, конфігурацію, тип, зонування та інші параметри приміщення, ми допоможемо правильно підібрати секцію кабелю або мату для створення тепла та затишку саме у вашому будинку, квартирі чи офісі.

Вартість монтажу теплої підлоги

140 грн/м2 – монтаж нагрівальних матів

160 грн/м2 – монтаж нагрівального кабелю

140 грн/м2 – монтаж інфрачервоної плівки

200 грн/шт – підключення терморегулятора

Нестандартна конфігурація приміщення може викликати складності при укладанні теплої підлоги. У таких випадках ціна монтажу збільшується в середньому до 10% вартості використовуваного матеріалу. Про що майстер попереджає клієнта наперед, ще на стадії проведення вимірів.

Порядок укладання теплої підлоги

Монтаж системи «тепла підлога» починається з визначення площі обігріву (точні виміри). Наступним етапом буде розрахунок потужності та, виходячи з цього, підбір готової секції, а також визначення кроку укладання.

За бажанням клієнта для контролю температури в приміщенні необхідно вибрати терморегулятор для теплої підлоги. Це може бути механічний або програмований термостат. Важливо також правильно визначити місце розташування терморегулятора – не нижче 30 см від фінішного покриття підлоги.

Поверхня перед укладанням теплої підлоги має бути рівною, очищеною від будівельного сміття та пилу, а також при необхідності прогрунтована.

Після попередньої підготовки можна переходити безпосередньо до монтажу теплої підлоги і встановлювати датчики температури. На кожному етапі робіт не забуваємо перевіряти опір кабелю чи мату електротестером.

Гарантія на монтаж теплої підлоги

Ми несемо відповідальність за правильність та якість укладання теплої підлоги та надаємо гарантію на всі роботи, виконані нашими фахівцями.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!