Терморегулятор для антизледеніння terneo kt
-
- Производитель: Terneo
- Доступность: Нет в наличии
- Код товара: kt
Основні характеристики
- Сила струму 16 A
- Монтаж вбудований
- Регулювання температури -30...+90 С
- Тип терморегулятора цифровий
Описание
Терморегулятор для антизледеніння terneo kt
Цифровий терморегулятор terneo kt використовується з системами антизледеніння та сніготанення для боротьби з намерзанням дахів та утворенням ожеледиці. Регулювання температури здійснюється за допомогою термодатчика у діапазоні -30 ... + 90 С. Можлива зміна інтервалу температур з урахуванням розміщення системи обігріву.
Особливості терморегулятора для антизледеніння terneo kt:
- Просте управління за допомогою двох кнопок; проста навігація екрану, куди виводяться системні повідомлення та температура.
- Швидкий монтаж - терморегулятор terneo kt встановлюється в стандартний підрозетник, а виносний датчик розташовується на вулиці, виключаючи контакт з сонцем та атмосферними опадами.
- Функція автоблокування дозволить заблокувати кнопки термостата, коли в будинку є діти, а захист від перегріву виключить швидкий вихід з ладу терморегулятора.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Сила струму | 16 A |
| Монтаж | вбудований |
| Регулювання температури | -30...+90 С |
| Тип терморегулятора | цифровий |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Країна виробництва | Україна |
| Сфера застосування | для антизледеніння та сніготанення |
| Напруга | 220 Вольт |
| Розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 75 мм |
| Товщина | 39 мм |


