Терморегулятор для антизледеніння terneo sneg з датчиком опадів
-
- Производитель: Terneo
- Доступность: На складе
- Код товара: sneg
Основні характеристики
- Сила струму 16 A
- Монтаж на DIN-рейку
- Регулювання температури -30...+75 С
- Тип терморегулятора цифровий, з датчиком опадів
Описание
Терморегулятор terneo sn
Терморегулятор для антизледеніння terneo sneg – сучасна розробка українських інженерів. Термостат оснащений датчиком опадів для ефективної експлуатації систем антизледеніння та сніготанення: підігрів площ, пішохідних тротуарів, дворів для запобігання ожеледиці. Діапазон регулювання температур -30 ... + 75 С з урахуванням розташування системи обігріву.
Особливості терморегулятора terneo sneg:
- Максимальна енергоефективність досягається за рахунок наявності термодатчика та датчика опадів, що дозволяє вмикати систему обігріву автоматично та тільки в міру необхідності.
- Обігрів у ручному режимі - ви можете в ручному режимі включати нагрів на час від 0,5 до 9 годин. Час, що залишився обігріву, відображається на цифровому екрані.
- Зручне управління - термостат налаштовується лише трьома кнопками, на цифровому дисплеї відображаються параметри температури та опадів.
- Швидка установка - термостат даної моделі встановлюється на звичайну DIN-рейку. Необхідні деталі для установки йдуть у комплекті.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Сила струму | 16 A |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Регулювання температури | -30...+75 С |
| Тип терморегулятора | цифровий, з датчиком опадів |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Країна виробництва | Україна |
| Сфера застосування | для антизледеніння та сніготанення |
| Напруга | 220 Вольт |
| Розміри | |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 90 мм |
| Товщина | 66 мм |

