Терморегулятор для обігрівачів terneo rol
-
- Производитель: Terneo
- Доступность: На складе
- Код товара: rol
Основні характеристики
- Сила струму 16 A
- Монтаж вбудований
- Регулювання температури +0...+35 С
- Тип терморегулятора механічний
Описание
Терморегулятор для обігрівачів terneo rol
Терморегулятор для обігрівачів terneo rol (виробництво Україна) - механічний термостат, призначений для регулювання температури обігріву електричних систем опалення (обігрівачі, конвектори тощо). Діапазон регульованих температур від +0 до +35 ° C. Похибка - не більше ± 2 ° C.
Терморегулятор Terneo rol рекомендується встановлювати на висоті до 1,7 м від підлоги, подалі від холодних стін, віконних і дверних прорізів, щоб зменшити похибку. Тип монтажу - вбудований. Пристрій встановлюється в стандартну монтажну коробку та фіксується за допомогою монтажних гвинтів.
Послідовність монтажу:
- Робиться в стіні отвір під коробку, кабель живлення та з'єднувальний дріт термодатчика.
- Підводяться до монтажної коробки дроти живлення та дроти системи опалення.
- З'єднуються дроти згідно з технічною документацією, що входить до комплекту поставки.
- Безпосередній монтаж терморегулятора в коробку, але спочатку зняти лицьову рамку.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Сила струму | 16 A |
| Монтаж | вбудований |
| Регулювання температури | +0...+35 С |
| Тип терморегулятора | механічний |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Країна виробництва | Україна |
| Сфера застосування | для обігрівачів, для опалення |
| Напруга | 220 Вольт |
| Розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 75 мм |
| Товщина | 43 мм |


