WIFI розетковий терморегулятор для обігрівачів terneo rzx
-
- Производитель: Terneo
- Доступность: Нет в наличии
- Код товара: rzx
- Сила струму 16 A
- Монтаж розетковий
- Регулювання температури 0...+30 С
- Тип терморегулятора WIFI управління
Описание
Розетковий терморегулятор для обігрівачів terneo rz
Терморегулятор terneo rzx призначений для віддаленого управління роботою панелей, конвекторів та інших інфрачервоних обігрівачів. Ви налаштовуєте тижневий розклад і керуєте нагріванням з телефону де б ви не були.
Розетковий терморегулятор для обігрівачів terneo rzx - досить простий та зручний у використанні термостат українського виробництва, що дозволяє постійно підтримувати заданий температурний режим в межах від +0 до +30 ° C в процесі роботи нагрівальних приладів. До термостата підключаються ІЧ та керамічні обігрівачі, конвектори та інші види електричних обігрівальних приладів.
Особливості терморегулятор для обігрівачів terneo rz:
- знижує до 30% витрати на електроенергію та забезпечує комфорт в будинку;
- монтаж здійснюється в звичайний підрозетник;
- можна вмикати на режим нагріву або охолодження;
- ступінь захисту корпусу IP20;
- гарантійний термін експлуатації - 3 роки;
- передбачена функція «захист від дітей» (блокування кнопок).
Для роботи потрібно включити термостат в розетку та в нього ж вставити вилку від нагрівального або охолоджувального електроприладу.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Сила струму | 16 A |
| Монтаж | розетковий |
| Регулювання температури | 0...+30 С |
| Тип терморегулятора | WIFI управління |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Країна виробництва | Україна |
| Сфера застосування | для іч обігрівачів, для опалення |
| Напруга | 220 Вольт |
| Розміри | |
| Ширина | 57 мм |
| Висота | 124 мм |
| Товщина | 83 мм |






