Сенсорний програматор для теплої підлоги Castle M 9.716
-
- Производитель: Castle
- Доступность: На складе
- Код товара: M 9.716
- Сила струму 16 A
- Монтаж вбудований
- Регулювання температури +5...+40 С
- Тип терморегулятора програмований, сенсорний
Описание
Сенсорний програматор для теплої підлоги Castle M 9.716
Програмований терморегулятор Castle M 9.716 з сенсорним рідкокристалічним дисплеєм використовується для автономного регулювання температурного режиму обігріву теплих підлог в межах + 5 ... + 40 ° С. Також можлива інтеграція у вуличні системи сніготанення.
Особливості сенсорного вибору програм Castle M 9.716
Програматор Castle M 9.716 може функціонувати в ручному, програмованому та комфортному режимах роботи, що дозволяє більш точно задавати температуру обігріву в певні проміжки часу. Терморегулятор встановлюється в звичайну монтажну коробку з горизонтальним розташуванням отворів для кріплення.
Уся інформація виводиться на великий сенсорний екран. Має два датчика: вбудований та винесений з довжиною кабелю 3 м. Передбачена функція блокування панелі. У разі відключення електрики усі раніше встановлені налаштування зберігаються завдяки автономному елементу живлення.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Сила струму | 16 A |
| Монтаж | вбудований |
| Регулювання температури | +5...+40 С |
| Тип терморегулятора | програмований, сенсорний |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Клас захисту | IP 20 |
| Країна виробництва | Китай |
| Сфера застосування | для теплих підлог, обігрів труб, сніготанення |
| Напруга | 220 Вольт |
| Розміри | |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 86 мм |
| Товщина | 80 мм |



















