Терморегулятор для теплої підлоги Castle M 5.16 чорний
-
- Производитель: Castle
- Доступность: На складе
- Код товара: M5.16 black
Основні характеристики
- Сила струму 16 A
- Монтаж вбудований
- Регулювання температури +5...+40 С
- Тип терморегулятора механічний
Описание
Терморегулятор для теплої підлоги Castle M 5.16
Механічний терморегулятор Castle M 5.16 для теплої підлоги - бюджетний та дуже затребуваний серед покупців варіант регулятора температури нагріву теплої підлоги у діапазоні +5 ... + 40 ° С. Також може застосовуватися у системах антизледеніння та сніготанення.
Особливості терморегулятора:
- Класичний вид терморегулятора підійде під будь-який дизайн інтер'єру. Тип монтажу - вбудований. Монтується у стандартну стінну коробку.
- Терморегулятор Castle M 5.16 з виносним датчиком підлоги простий та зручний у використанні. Довжина кабелю виносного датчика становить 3 метри. Температурний режим виставляється коліщатком. На передній панелі є кнопка вимкнення живлення терморегулятора.
- Корпус відповідає класу пилозахисту IP20. За відгуками клієнтів - має тривалий термін служби. У комплект входить інструкція з експлуатації.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Сила струму | 16 A |
| Монтаж | вбудований |
| Регулювання температури | +5...+40 С |
| Тип терморегулятора | механічний |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Клас захисту | IP 20 |
| Країна виробництва | Китай |
| Сфера застосування | для теплих підлог, обігрів труб |
| Напруга | 220 Вольт |
| Розміри | |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 86 мм |
| Товщина | 50 мм |





















