Портативні знищувачі
Куди можна взяти мобільну пастку комарів

Акумуляторна пастка комах зручна, її можна перевозити або переносити. Пристрій захищає від комарів та від мух. Для роботи не потрібна електрика, працює від акумулятора. Знищувач можна використовувати на риболовлі, на пляжі або в поході, також можна купити його і додому.

Комарів приваблює світло або приманка, що імітує запах людини, люди її не відчувають. Ці варіанти ефективні від комах у цілому, і від мух, і від комарів. Їх використовують на природі, наприклад, якщо на річці багато мошок.

Сфери застосування:

  1. Жилі приміщення. Знищувачі не виділяють шкідливих речовин.
  2. Дачні будиночки. Мобільні пастки зручно перевозити та використовувати коли потрібно - на шашликах тощо.
  3. На прогулянці. Можна повісити пристрій на дитячу коляску для захисту від комарів та від мух, залишити дитину спати на вулиці. На пікніку акумуляторна пастка комах позбавить і від мух, і від комарів.
  4. Відвідування, виїзди на відпочинок. Краще купити портативну інсектицидну лампу - це світильник та пристрій від комах, вона допомагає від комарів.

Як працює акумуляторна пастка комах

Знищувачі працюють по-різному, перед купівлею слід вибрати той, що підходить, та визначити, для чого він потрібен. Мобільні пастки ділять на 2 типи:

  1. З приманкою. Такі мобільні пастки добре працюють як увечері, так і вдень, допомагають від мух та від комарів.
  2. Ті, які приваблюють світлом (портативна інсектицидна лампа). Для темного часу доби, ефективні від комах, що літають вночі, від мух ефект менший.

За принципом знищення пастки комах діляться на 2 групи:

  1. При дотику до сітки всередині корпусу акумуляторної пастки комах вражає струм. Допомагає і від комарів, і від мух.
  2. Всередині розташований вентилятор, який засмоктує та вбиває комах.

У нашому магазині можна купити польські мобільні пастки від мух та комах, а також портативні інсектицидні лампи від комарів.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!