Водяна тепла підлога

Замов комплект та отримай знижку до 30%!

Труба GOLD-PEX Icma (Італія) 16х2 мм, 200 м №P198
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
ХІТ ПРОДАЖУ!
Колекторна група SD Forte 1 10 виходів SFE00110
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
ХІТ ПРОДАЖУ!
Колекторна група SD Forte 1 11 виходів SFE00111
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
ХІТ ПРОДАЖУ!
Колекторна група SD Forte 1 2 виходи SFE0012
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
ХІТ ПРОДАЖУ!
Колекторна група SD Forte 1 3 виходи SFE0013
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
ХІТ ПРОДАЖУ!
Колекторна група SD Forte 1 4 виходи SFE0014
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
ХІТ ПРОДАЖУ!
Колекторна група SD Forte 1 5 виходів SFE0015
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
ХІТ ПРОДАЖУ!
Колекторна група SD Forte 1 6 виходів SFE0016
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
ХІТ ПРОДАЖУ!
Колекторна група SD Forte 1 7 виходів SFE0017
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
ХІТ ПРОДАЖУ!
Колекторна група SD Forte 1 8 виходів SFE0018
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
ХІТ ПРОДАЖУ!
Колекторна група SD Forte 1 9 виходів SFE0019
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
ХІТ ПРОДАЖУ!


Переваги водяної теплої підлоги

Особливістю вбудованого водяного опалення є висока ефективність і безпека обігріву. В якості теплоносія системи водяна тепла підлога виступає циркулююча по трубам вода, яка нагрівається до 40-50° С і віддає тепло в опалювальне приміщення через підлогове покриття. В даному випадку поверхня підлоги є суцільним конвектором, забезпечуючи рівномірний та «здоровий» прогрів житлового будинку або квартири до комфортної температури 22-24⁰С.

До переваг водяних теплих підлог слід віднести:

 • Економічність. Витрати на експлуатацію водяної теплої підлоги в середньому нижчі на 30-50% в порівнянні зі стандартними радіаторами опалення.
 • Безпека. Прихований монтаж системи обігріву і невисока температура труб з теплоносієм виключає найменші ризики отримання травм і опіків.
 • Комфорт. Рівномірний прогрів повітря в приміщенні і приємні тактильні відчуття для ніг під час пересування босоніж по підлозі. Водяні підлоги не сушать повітря в приміщенні і не виробляють електромагнітне поле.
 • Естетичність. Вбудована система обігріву дозволяє приховати труби опалення і відкриває необмежені можливості для реалізації дизайнерських рішень з оформлення інтер'єру житла.
 • М'який обігрів. Поступовий плавний прогрів, невисокий температурний поріг і відсутність теплового шоку (для підлог з терморегулятором) виключають пошкодження і деформації підлогового покриття.

Порада: для поліпшення комфорту і підвищення ефективності системи водяного обігріву необхідно мінімізувати теплові втрати в опалювальному приміщенні (не більше 100 Вт/м²) шляхом утеплення стін або монтажу додаткових радіаторів.

Вибір колектору

Колектор (колекторна група) - розподільний вузол системи водяної теплої підлоги, що складається з двох гребінок. Основне завдання колектора - розподіл теплоносія по трубах і контроль роботи системи обігріву. Гребінки колектора можуть виготовлятися з нержавіючої сталі, латуні або пластику. Останні - найдешевші. Кількість обслуговуваних контурів може становити 2-12 (залежить від числа вхідних патрубків,що підключаються). Діаметр головної труби 1-1,5 дюйми. Крани підключаються до вхідних і вихідних патрубків через євроконус (компресійне з'єднання) або різьбове з'єднання (різьблення 1/2 "або ¾").

Колекторна група, в залежності від моделі, може комплектуватися:

 • сервоприводами;
 • витратомірами;
 • змішувальними вузлами;
 • вимірювальними приладами;
 • вузлами відвода повітря;
 • циркуляційними насосами.

Яку трубу краще використовувати

Вибираючи трубу для теплої підлоги необхідно врахувати ряд важливих параметрів, зокрема, складність установки, вартість матеріалу, термін служби і ефективність теплообміну. Мідні і поліпропіленові труби в системах водяних підлог практично не використовують в силу дорожнечі і складності монтажу. Відмінним рішенням в даному випадку стануть металопластикові труби або спеціально створені для систем водяного опалення вироби із зшитого поліетилену PEX. Вони коштують не дорого і прості в установці.

Особливості монтажу водяної теплої підлоги

Монтаж системи тепла підлога починається з установки колектора, який поміщається в нішу або спеціальнуколекторну шафу. Габарити шафи повинні підбиратися з урахуванням розташування вузлів і приладів, які дозволять оптимізувати і полегшити управління колекторною групою.

Після цього приступають до підготовки поверхні підлоги. Вона повинна бути рівною без перепадів по висоті понад 5 мм. Для компенсації теплового розширення уздовж стіни укладають демпферну стрічку. Після укладання шару теплоізоляції і арматурної сітки приступають до розкладки труб. Розрізняють декілька варіантів укладання петель: одиночним змійовиком або равликом.

Під час заливки стяжки труба повинна бути під тиском не менше 0,3 МПа. Оптимальна висота заливки цементно-піщаної стяжки - від 3 до 7 см. 

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!