Захист від протікання води
Захист від протікання води - ваш спокій

Затоплення квартири в багатоповерхівці, номеру в готелі або офісу призводить до істотних фінансових витрат на ремонт приміщення. Уникнути протікання в будинку дозволить установка системи Аквасторож.

Провідні та безпровідні системи захисту від потопу

Розрізняють провідні та безпровідні системи захисту від протікання води. У перших сигнал від датчиків на контролер (модуль управління), а далі на виконавчі механізми (кульові електрокрани), подається по проводах, в других  - по радіоканалу. Бездротові системи антипотоп дорожчі в ціні. Їх зазвичай встановлюють в тому випадку, коли в будинку вже зроблений ремонт. У цьому варіанті інсталяції захисту Аквасторож немає необхідності робити штроби і ховати проводку. У бездротових моделях управління здійснюється через WiFi за допомогою додатку смартфона на Android або IOS. І

Переваги використання Аквасторож (система зупинки води)

Якщо ви їдете з міста і залишаєте квартиру без нагляду, залишаєте надовго дітей одних вдома або просто хочете уберегтися від непередбачених ситуацій, система захисту від протікання води спрацює автоматично, уникнувши проблеми до її появи. Комплексна автоматизована захист від потопу в квартирі попередить аварійну ситуацію шляхом перекриття подачі холодної і гарячої води водопровідної системи, тим самим заощадить гроші на ремонт своєї власної й сусідської квартири.

Переваги захисту антипотоп:

  • система повністю автоматизована;
  • швидка і проста установка (не більше 2-3 годин);
  • устаткування не помітно в інтер'єрі;
  • витримує тиск у водопроводі до 40 бар;
  • проста інтеграція бездротових пристроїв в систему «Розумний Дім»;
  • функція автоповернення кранів від зависання (режим самоочищення);
  • резервне живлення і захист від стрибків напруги (опційно);
  • підключення GSM модуля, сповіщувачів, показники водяних лічильників та ін. (опційно).

Як працює система Аквасторож?

У разі виявлення витоку води через трубу, що лопнула, хомут, який зірвався на сливі або інших ситуацій, захист спрацьовує автоматично, перекриваючи подачу води і подаючи звукове / світлове сповіщення. Вода, падаючи на датчик, викликає замикання контактних пластин, після чого сигнал надходить на контролер, який в свою чергу дає команду на відповідні виконавчі пристрої - крани з електроприводом для перекривання подачі води в будинок. При цьому система сигналізує про надзвичайну подію за допомогою світлового / звукового сигналу. У деяких моделях антипотоп можливий варіант відправки повідомлення на смартфон через SMS повідомлення або Push повідомлення.

Після спрацьовування захисту, необхідно усунути причину аварії. Для відновлення водопостачання досить натиснути відповідну кнопку на контролері або зробити це за допомогою смартфона.

Плануєте купити захист антипотоп, але не впевнені у виборі? Замовте зворотній дзвінок фахівця і ми проконсультуємо в зручний час.

Захист від протікання води - Запитання та відповіді.

Звичайно ж, ТАК! Це особливо актуально в багатоквартирних будинках, коли прорвавшийся кран затопить не тільки вашу квартиру, але і ваших сусідів. Тут і думайте чи купити систему за 5000 грн або зробити ремонт всьому під'їзду?

Залежно від поставленого завдання, ви можете самостійно зібрати комплектацію, необхідну кількість датчиків, кількість кранів, вибрати систему яка буде працювати від 220 Вольт або від 12 Вольт (батарейки).

Провідні системи добре закладати на етапі здійснення ремонту. Але якщо ремонт вже готовий, то найкраще використовувати бездротові датчики, які ви можете розмістити в будь-якому місці квартири.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!