Інфрачервона плівка

Терморегулятор у подарунок при замовленні від 3500 грн!

Готові комплекти плівкової теплої підлоги
ХІТ ПРОДАЖУ!
-5%
З'єднувальна кліпса
З'єднувальна кліпса

15 грн/шт

Бутилова стрічка
Бутилова стрічка

75 грн/мпІнфрачервона тепла підлога в будинку

Інфрачервона опалювальна плівка - найпростіший варіант теплої підлоги. Вона використовується з будь-якими видами підлогового покриття та не вимагає стяжки. Функціонує за рахунок теплового випромінювання, нагріваючи предмети навколо. Тому вона, як мінімум, нешкідлива для алергетиків (не викликає руху пилу в повітрі).

Перш ніж купити, розглянемо різновиди та переваги ІЧ-плівки для підлоги в Україні.

Види інфрачервоних плівкових підлог

Ці вироби бувають 3-х видів: смугасті, суцільні та саморегулюючі. У першому випадку нагрівальним елементом виступають вуглецеві смуги різної ширини. У другому - вся поверхня плівки.

Смугаста інфрачервона плівка для теплої підлоги нагрівається повільніше. Її ККД нижче, ніж у суцільної, а потужність залежить від ширини нагрівальної стрічки (бажано, щоб вона була не менше 1-3 см). Але й ціна її нижча. Такі вироби продаються готовими секціями з шириною 50, 80 та 100 см.

Суцільна ІЧ-плівка: швидше нагрівається та виходить на задану температуру. Вона більш щільна, та краще витримує механічні дії. Як правило, стандартна ширина - 50 см. Але від неї можна відрізати шматки будь-якої конфігурації. Це плюс для приміщень з нестандартним плануванням.

Приблизне споживання плівки: 20 - 50 Ватт на 1 квадратний метр.

Незважаючи на те, що ціна такої інфрачервоної підлоги вища, вона підійде для приміщень з великими тепловтратами (лоджії, балкони тощо).

Під яке покриття можна купити інфрачервону нагрівальну плівку

Один з плюсів такої системи - її не потрібно монтувати в стяжку. Вона лягає безпосередньо під підлогове покриття:

  • ламінат, паркет;
  • ковролін, килимові покриття;
  • лінолеум;
  • плитка (є методика).

Кожен з цих матеріалів по-своєму впливає на ефективність плівкової інфрачервоної теплої підлоги. Наприклад, ламінат і плитка мають гарну теплопровідність. З ними ІЧ-плівки використовуються як основне джерело опалення.

Ковролін, дерево та паркет проводять тепло гірше, а отже, у поєднанні з ними, інфрачервону теплу підлогу варто використовувати як додатковий прогрів.

Плівкова тепла підлога фото

Переваги плівкової теплої підлоги

Підсумувавши особливості цих виробів, варто сказати про позитивні якості:

  • легкий монтаж - не потрібно робити стяжку, чекати її застигання і т.д .;
  • випромінювання безпечне та комфортне для людини;
  • не впливає на рівень підлоги (на відміну від кабелів або матів);
  • багато моделей спеціально захищені від вологи та механічних пошкоджень;
  • зручно регулюються до потрібної температури за допомогою терморегулятора;
  • швидко прогрівають приміщення.

Де купити інфрачервону плівку в Україні? «Гастон» - це інтернет магазин, де можна підібрати теплу плівкову підлогу та отримати необхідну консультацію.

Покрокова інструкція укладання теплої підлоги під ламінат

Утеплювач укладається під ламінат на підготовлену основу (рівна стяжка), ми рекомендуємо використовувати ламінований ізолон.

Інфрачервона плівка укладається на утеплювач. Підібрати правильну потужність та кількість вам допоможуть наші фахівці в залежності від площі укладання, від того, основний або додатковий обігрів буде здійснювати тепла підлога.

Сполучні кліпси використовуються для підключення проводів до інфрачервоної плівки, можна також зробити пайку. Майстри віддають перевагу кліпсам.

Бутиловою стрічкою ізолюють місця підключення дротів, а також мідні шини з протилежного боку.

Поліетиленова плівка (200 мкм) укладається під ламінат зверху інфрачервоної плівки внапуск (15-20 см) та служить паробар'єром. Для надійного захисту від вологи стики поліетиленової плівки герметизуються скотчем.

Датчик температури кріпиться до карбонової (чорної) частини плівки з нижньої сторони нагрівача. Як правило, йде в комплекті з терморегулятором.

Терморегулятор може бути механічним для контролю температури або «розумним» програматором з можливістю задавати режими на тиждень та керуванням зі смартфону або планшета.

Монтаж теплої підлоги під ламінат проводиться без обов'язкової бетонної стяжки. Такий метод не піднімає рівень підлоги та значно скорочує час монтажу.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!