Тепла підлога під ламінат

Терморегулятор у подарунок при замовленні від 3500 грн!

Готові комплекти плівкової теплої підлоги
ХІТ ПРОДАЖУ!
-5%


Електрична тепла підлога під ламінат: що важливо знати

Рішення встановити теплу підлогу під ламінат найчастіше супроводжується питаннями:

  • чи безпечно це для покриття;
  • наскільки ефективний обігрів.

Типові сумніви пов'язані з особливостями ламінованого покриття. Ними ж обумовлені нюанси установки і використання гріючих підлог. Розглянемо їх докладніше нижче.

Цей підлоговий матеріал відноситься до різновидів дерев'яних покриттів. Він чутливий до температури і вологи: при сильному нагріванні розсихається, утворюються тріщини. Це потрібно враховувати вчасно використання теплої підлоги під ламінат.

Температура нагріву не повинна перевищувати + 27 °С. А це означає:

  • Контролювати її без термостата неможливо. Цей прилад обов'язково повинен бути підключений.
  • Спочатку варто вибирати види ламінованого паркету, які можна безпечно нагрівати (наприклад, на упаковці такого виробу варто спеціальний знак і напис «Warm Wasser»).

Також цей матеріал має невисоку теплопровідність. 

Інфрачервоні плівки

Ціна теплої підлоги під ламінат на основі плівкового матеріалу нижче, ніж у нагрівальних матів. У приміщеннях стандартного планування можна використовувати плівку з карбоновими смугами. ККД становить 92%, укладати можна відрізки з фіксованою шириною (як правило, 100, 80, 50 см).

Суцільна плівка коштує дорожче, але ККД становить понад 98%. Її ширина також фіксована (50 см), але відрізати можна шматки будь-яких розмірів і форм. Це рішення підходить для кімнат зі складною плануванням.

Тепла підлога під ламінат

Гріючи мати для електричних теплих підлог під ламінат

Плюс цих виробів - не потрібно стяжка. Укладаються такі теплі підлоги під ламінат на бетонну підлогу (заздалегідь вирівняний, очищений і укритий шаром теплоізоляції).

Термомати не впливають на висоту кімнати, але не завжди підходять під нестандартні планування. Їх стелять готовими секціями з фіксованою шириною і кроком укладання.

Монтаж теплої підлоги під ламінат

Для монтажу підлоги з підігрівом під ламінат ідеально підходять:

  • інфрачервона плівка;
  • алюмінієві мати.

Ці нагрівачі наповнюють приміщення м'яким теплом, створюючи комфортну атмосферу і при цьому дбайливо «відносяться» до ламінату, лінолеуму, ковроліну.

Монтаж легкий і швидкий. Все можна зробити своїми руками протягом декількох годин. Якщо, звичайно, вже підготовлена ​​чорнова поверхня. Вона повинна бути чистою, рівною, без тріщин, западин і опуклостей.

Покрокова інструкція укладання теплої підлоги під ламінат

Утеплювач укладається під ламінат на підготовлену основу (рівна стяжка), ми рекомендуємо використовувати ламінований ізолон.

Інфрачервона плівка укладається на утеплювач. Підібрати правильну потужність і кількість вам допоможуть наші фахівці в залежності від площі укладання, від того основний або додатковий обігрів буде здійснювати тепла підлога.

З'єднувальні кліпси використовуються для підключення проводів до інфрачервоної плівці, можна також зробити пайку. Майстри віддають перевагу кліпсам.

Бутиловою стрічкою ізолюють місця підключення проводів, а також мідні шини з протилежного боку.

Датчик температури кріпиться до карбонової (чорної) частини плівки з нижньої сторони нагрівача. Як правило, йде в комплекті з терморегулятором.

Терморегулятор може бути механічним для контролю температури або «розумним» программатором з можливістю задавати режими на тиждень і управлінням зі смартфона або планшета.

Монтаж теплої підлоги під ламінат проводиться без обов'язкової бетонної стяжки. Такий метод не піднімає рівень підлоги і значно скорочує час монтажу.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!