Розрахунок вартості теплої підлоги

Схема укладки теплого пола

Для того що б зробити розрахунок теплої підлоги введіть площу планованої укладання і виберіть необхідне покриття для підлоги, під яке буде укладатися тепла підлога. Калькулятор автоматично зробить попередній розрахунок і покаже кілька варіантів на Ваш вибір.

Для ефективного обігріву тепла підлога укладається тільки на відкриту поверхню. Для цього із загальної площі кімнати віднімається, та площа, де буде стояти стаціонарні меблі, пральна машинка, ванна та ін.

В поле «Площа укладання» вводяться цифри, за вирахуванням стаціонарних меблів.

Калькулятор розрахунку укладання теплої підлоги показує варіанти вихідного матеріалу для підлоги з підігрівом і орієнтує в ціновому сегменті. Для остаточного розрахунку ми все ж рекомендуємо звертатися до наших фахівців. Ми допоможемо Вам визначитися з вибором варіанту відповідно «ціна-якість», який ідеально підійде саме для Вашого приміщення і буде ефективно служити довгі роки. Для цього нам потрібно знати:

  • основне опалення або комфортний підігрів;
  • облік можливих тепловтрат;
  • тип приміщення (кухня, ванна, коридор);
  • площа обігріву;
  • фінішне покриття.

Пам'ятайте! Якість, довговічність, ефективність, безпеку і економічність роботи теплої підлоги залежить від точності розрахунку потужності, правильно підібраного нагрівача під конкретне покриття для підлоги і дотримання всіх правил і норм укладання.

Оформити замовлення