Електрорадіатори
Переваги електрорадіаторів опалення

Електрорадіатори - відмінна альтернатива традиційним джерелам тепла для обігріву приміщень. У порівнянні з іншими системами опалення, електричні радіатори мають коефіцієнт корисної дії 98-100%. Тобто електроенергія перетворюється у теплову з мінімальними втратами, пов'язаними з теплоносіями. Якщо ви хочете заощадити в опалювальний сезон і створити затишну атмосферу в приміщенні, варто задуматися про покупку електрорадіатора.

Щоб вирішити: купити електричний радіатор чи ні, потрібно оцінити позитивні якості пристрою. Серед переваг використання електрорадіаторів можна виділити:

  • Виготовлені з біметалевих секцій. Вони мають більш тривалий термін служби у порівнянні з алюмінієвими та витримують більший тиск.
  • Екологічність. Електрорадіатори не сушать повітря та не спалюють кисень, тому мікроклімат приміщення завжди буде комфортним і затишним.
  • Високий рівень безпеки. Навіть при повному нагріванні пристрою неможливо обпектися. Прилад можна залишати без нагляду, а якщо виникне пробій у корпусі, радіатор вимикається.
  • Легкість встановлення. Настінний електрорадіатор кріпиться кронштейнами, як звичайна батарея. Можна надіти спеціальні підставки для переміщення.
  • Універсальність. Пристрій можна використовувати як додаткове джерело тепла або як основне.

На особливу увагу заслуговує наявність автоматичного управління системою обігріву. Наприклад, всі моделі електрорадіаторів Оптімакс оснащені автоматикою та додатковими функціями: таймер і клімат-контроль. Незважаючи на функціональність та якість збірки, ціна залишається доступною. Тому такі пристрої може купити пересічний споживач.

Як працює автоматичне керування електрорадіаторами

Пристрій оснащений двома чутливими датчиками, які зчитують температуру приміщення та самого приладу. Ви можете встановити потрібну температуру, до якої необхідно прогріти повітря. Наприклад, в приміщенні 15 градусів, ви хочете 20. Після налаштування прилад нагріє кімнату від 15 до 20 градусів та вимкнеться. Коли температура впаде до 19, пристрій вмикається та нагріває кімнату до 20 градусів. Крім того, ви можете задати конкретний час, коли електрорадіатор буде працювати на повну потужність. Це зручно, коли встановлений двотарифний лічильник.

Автоматичне управління дозволяє не тільки раціонально користуватися опаленням, а й значно економить кошти. Причому ціна електричного радіатора прийнятна для середньостатистичного українця та окупиться вже в перший опалювальний сезон.

Перш ніж купити електрорадіатор в Україні, потрібно правильно підібрати пристрій. В іншому випадку, навіть найякісніші електричні системи опалення не впораються зі своїми завданнями.

Особливості вибору електрорадіатора

При виборі електрорадіатора необхідно враховувати не тільки ціну, але й інші чинники:

  • Це буде основне джерело тепла або додаткове. У першому випадку варто взяти більш потужний пристрій.
  • Параметри приміщення. Важливо правильно розрахувати, скільки буде потрібно потужності для опалення всієї площі.
  • Утеплення стін. Важливо, щоб електрорадіатор нагрівав повітря швидше, ніж воно «видувається» через погану ізоляцію.
  • Тип будови (квартира або приватний будинок). Приватним будинкам потрібні більш потужні електричні системи опалення.

Електрорадіатори опалення купити в Україні нескладно. Ви можете оформити замовлення на нашому сайті, не виходячи з дому. У нашому каталозі є різні моделі, що відрізняються за потужністю, ціною та іншими параметрами. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Якщо виникнуть запитання, зверніться до наших менеджерів за телефонами, вказаними вгорі сайту.

Електричні радіатора Оптімакс, відеоогляд

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!