Килимки з підігрівом
Де можна використовувати електрокилимок

Усім приємно в негоду ступити закоцюбілими ногами на теплу підлогу. Не варто чекати ремонту для його облаштування. Килимок з підігрівом, м'яку мобільну частинку теплої підлоги, можна купити прямо зараз.

Застосування інноваційних технологій зробило його конструкцію легкою, надійною, ефективною. Джерело тепла - еластична інфрачервона карбонова плівка, що надає килимку з підігрівом гнучкості та міцності, з обох сторін укладена в покриття з пухнастого ковроліну, перетворюючи обігрівач в стильний елемент декору.

Універсальний нагрівальний прилад в приміщенні будь-якого призначення, досягаючи оптимальної температури в 45ºC, викликає відчуття м'якого сонячного тепла. Вмикається в звичайну електромережу.

Килимок з підігрівом раціонально купити для:

  • локального обігріву зони відпочинку або роботи, місця, де любить грати дітвора;
  • створення комфорту у ванній, на балконі;
  • дбайливого сушіння взуття, що зберігає його зовнішній вигляд.

М'яке тепло, що випромінюється килимком з підігрівом, сподобається не тільки людям, а й їх вихованцям. За допомогою електрокилимка можна зігріти навіть акваріум.

Невибагливий електрокилимок для ніг не боїться вологи, сумісний з будь-яким типом підлог: лінолеумом, паркетом, ламінатом, дошкою, плиткою.

5 причин купити килимок з підігрівом

Ефективний рівномірний прогрів по всій площі килимка досягається за рахунок високого ККД інфрачервоної плівки. Електрокилимок має цілий ряд незаперечних переваг:

  • економічність - споживає енергії не більше лампочки;
  • безпека, довговічність - виключає ризик травматизму, навіть при механічному пошкодженні з ладу виходить тільки невелика ділянка, а весь килимок з підігрівом продовжує справно працювати;
  • мобільність - легко скручується, переноситься, з'являється можливість зігріти себе і вдома, і на роботі;
  • екологічність - довжина інфрачервоного променя, що використовується, сприятливо впливає на мікроклімат, електромагнітні поля повністю відсутні;
  • низька ціна справжнього джерела комфорту вражає найдосвідченіших клієнтів.;

Як вибрати і де купити електрокилимок

В інтернет-магазині Gaston представлений широкий вибір килимків з підігрівом різних розмірів та кольорів, що дозволяє вибрати найбільш вдалий для інтер'єру варіант. Усі запропоновані моделі, що виготовлені провідними виробниками, відрізняються високою якістю та надійністю. Краще вибирати килимок з підігрівом, який оснащений терморегулятором, що дозволить самостійно регулювати температуру.

Бережіть здоров'я своїх близьких, побалуйте себе несподіваним, приємним теплом. Килимок з підігрівом - ефективне рішення, яке зігріє з мінімальними витратами та максимальним комфортом.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!