Промислові знищувачі


Mosquito Trap AMT 64 від комарів (5 соток)
Mosquito Trap AMT 64 від комарів (5 соток)

3640 грн

Mosquito Trap AMT 100 від комарів (15 соток)
ХІТ ПРОДАЖУ!
Mosquito Trap AMT 100 від комарів (15 соток)

4250 грнПереваги та характеристики

Літаючі комахи стають справжньою проблемою для виробничих приміщень. Позбутися від них можна за допомогою спеціального пристрою. Промисловий знищувач комах дозволяє ліквідувати шкідників на площі до 250 кв.м. і більше. Прилад позбавляє від докучливих комах без застосування хімічних засобів. Ціна на подібні відлякувачі для комах вигідніша, ніж постійна зміна фумігаторів з хімікатами.

Знищувачі знаходяться в робочому стані 24 години, тому ліквідують шкідників максимально продуктивно. Їх можна встановлювати на фермах для тваринництва та рослинництва. Професійні моделі для сільського господарства мають захист від попадання бризок. Також відлякувачі підходять для магазинів і супермаркетів, кафе та спортзалів, офісів. Промислові апарати поділяються на:

  • ультрафіолетові. Всередині знаходиться спеціальна лампа, що створює випромінювання, яка приваблює шкідників. Підлітаючи ближче, вони потрапляють в липку пастку або в сітку з мікрозарядом.
  • газові. Всередині знаходиться пальник, який під час роботи випускає пар, що імітує дихання людини. Деякі моделі містять ароматизатори - запах поту. Підлітаючих комах засмоктують потоки повітря, а всередині вони гинуть від електричних розрядів.

Основними перевагами є:

  • компактні розміри;
  • безпека та безшумна робота;
  • можливість автоматичного регулювання потужності;
  • економічне споживання енергії. Ціна на купівлю апарату швидко окупається;
  • простота та легкість експлуатації;
  • ефективність проти різних видів комах.

Знищувачі комах для харчової промисловості

Наявність пристроїв, які знищують комах, є обов'язковою для харчової промисловості. Для харчових підприємств бажано купити знищувачі з липким вкладишем, щоб комаха залишалася в пастці і її частини не розліталися по цехові або кухні. При виготовленні інсектицидних пасток для харчової промисловості використовуються безпечні, нетоксичні матеріали: алюміній та нержавіюча сталь. Подібне обладнання відповідає стандартам і вимогам СанПіН. Грати легко висуваються та очищуються. Матеріал переносить вплив миючих засобів.

Наші консультанти допоможуть вам з вибором.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!