Нагрівальні мати

Терморегулятор у подарунок при замовленні від 3500 грн!Чому нагрівальні мати

Це надійний та довговічний вид підлогового обігріву, який забезпечує економічну систему опалення підлоги та може застосовуватися для покриття великої площі. Вони будуть прогрівати підлогу рівномірно, поширюючи тепло по всій кімнаті, швидко набираючи температуру, яку можна проконтролювати за допомогою терморегулятора.

Нагрівальні мати для теплої підлоги ви можете купити в Україні на сайті інтернет-магазину "Гастон". Ми займаємося продажем комплектуючих для опалення, реалізуємо продукцію відмінної якості від виробників, які себе зарекомендували. У нас ви знайдете різні мати для підлоги, ціна яких є привабливою для Вас.

П'ять причин купити нагрівальний мат

Теплі мати призначені для укладання на бетонну підлогу, але також можуть бути встановлені на дерев'яну основу за допомогою тонкої стяжки з еластичного плиткового клею.

Переваги використання:

  • Застосовуються в якості основного або додаткового опалення. Можна встановлювати під плитку, камінь, мармур, паркет, лінолеум, дерево, ковролін, ламінат та інші покриття для підлоги.
  • При укладанні не потрібна товста бетонна стяжка, самі гріючі мати складаються з тонкого кабелю, тому підлога після монтажу на плитковий клей піднімається не більше, ніж на 2-3 см разом з облицювальним покриттям.
  • Простота монтажу не вимагає реконструкції, тепла підлога в матах легко вкладається, продається готовими комплектами на певну площу, його можна встановити на будь-якому поверсі будинку, він не створить додаткове навантаження на перекриття.
  • Після встановлення теплі підлоги не захаращують кімнату, як радіатори, завдяки чому збільшується простір, звільняється місце біля стін, що особливо актуально в невеликих приміщеннях.
  • Підлогове опалення забезпечує безперервний потік теплого повітря по всій кімнаті, не знижуючи рівень кисню. Тепла підлога повністю безпечна для малюків, на відміну від гарячої поверхні радіаторів.

Нагрівальні мати, ціна яких зовсім невисока, прослужать більше 30 років без будь-якого додаткового обслуговування.

нагрівальні мати фото

Де купити мати під теплу підлогу

Компанія «Гастон» є постачальником в Україні електричних теплих підлог. Подивіться наш асортимент матів для теплої підлоги за доступними цінами в каталозі сайту. Наша служба підтримки клієнтів допоможе підібрати потрібні розміри, визначитися з вибором, відповість на запитання, що виникнуть. Ми доставимо замовлену продукцію оперативно у будь-який регіон України.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!