Нагрівальний кабель

Терморегулятор у подарунок при замовленні від 3500 грн!Гріючий кабель для теплої підлоги

У всьому світі все більшою популярністю користується система «тепла підлога» за допомогою нагрівального кабелю.

Нагрівальний кабель має високий захисний рівень ізоляції, що робить його вологостійким. Він підходить для створення теплої підлоги у ванній, у туалеті, на кухні, в передпокої.

Резистивний нагрівальний кабель для теплої підлоги продається готовими секціями певної довжини, на конкретну площу. Має потужність: 10, 15, 17 Вт / м.п. і більше.

Щоб тепла підлога слугувала вам довго, перш ніж купити нагрівальний кабель, ретельно розробіть схему теплої підлоги (наші фахівці допоможуть Вам у цьому). Постарайтеся не розміщувати його під стаціонарними меблями.

Двожильний нагрівальний кабель

Залежно від кроку укладання нагрівального кабелю електрична тепла підлога може бути основним або допоміжним джерелом опалення у вашому будинку.

Двожильний нагрівальний кабель під теплу підлогу:

  • має більш простий спосіб укладання;
  • повна безпека експлуатації.

Головною перевагою є простота його підключення до енергоносія. Тільки один кінець нагрівального дроту повинен бути з'єднаний з терморегулятором, а другий закріплюється на підлозі.

Підходить для приміщень будь-яких типів, зокрема для спальні, залу, дитячої, ігрової тощо.

Чому одножильний дешевший за ціною

Одножильний екранований провід у порівнянні з двожильним:

  • має більш низьку ціну;

При складному плануванні приміщення укласти одножильний обігрівальний кабель буде не просто. Специфіка така, що обидва «холодних» кінця повинні обов'язково сходитися в одному місці та замикати електроланцюг.

Тонкий - ідеально підходить в плитковий клей

Тонкий кабель з діаметром перетину до 5 мм можна укласти у немасивну основу або в плитковий клей без трудомістких робіт. Це особливо актуально в тих випадках, коли немає можливості підняти рівень підлоги.

Нагрівальний кабель для підлоги фото

Порядок монтажу теплої підлоги у плитковий клей

Монтаж плиткової підлоги з підігрівом процес серйозний, який не терпить недбалості та неохайності. Незважаючи на всі нові віяння, основні правила монтажу кабелю під плитку залишаються незмінними.

Підготовчі роботи варто починати з перевірки електропроводки в будинку. Алюмінієві дроти краще замінити мідними. Автомати на лічильнику електроенергії також повинні витримувати потужність не тільки теплої підлоги, але й забезпечувати надійну роботу всіх електроприладів у будинку.

Підготовка поверхні. Наступний етап - слід подбати про поверхню. Вона повинна бути ідеально рівною, без тріщин і сміття.

Теплоізоляція. Переходячи до створення «пирогу укладання» теплої підлоги під плитку, починаємо з теплоізоляції. Якщо рівень підлоги підняти немає можливості, то для утеплення краще використовувати пенофол. Його укладають блискучою стороною догори та скріплюють між собою фольгованим скотчем. У приватному секторі, де висота підлоги непринципова, можна укласти інший утеплювач, наприклад, пінополістирол. Головне - поверхня повинна бути рівною, міцною.

Термодатчик необхідний для точного контролю температури нагріву плиткової підлоги, тому укладається прямо в підлогу, у заздалегідь підготовлені штроби. Для зручності рекомендується поміщати такий датчик у гофротрубу.

Перевірка та укладання кабелю. Тепер прийшов час перевірити опір кабелю (мату). Для цього використовується спеціальний прилад - мультиметр.

Якщо отримані дані збігаються із заявленими в документації, сміливо укладаємо нагрівальний кабель або мат за заздалегідь складеною схемою. Обходимо місця зі стаціонарними меблями, робимо відступ від стін (10 см). При цьому надійно фіксуємо кабель за допомогою монтажної стрічки. Це важливо, тому що нерівномірний крок укладання кабелю в плитковий клей знижує ефективність.

Ще раз перевіряємо опір. Він повинен відповідати попереднім вимірам.

Укладання плитки. І тут є свої особливості:

  • При монтажі теплої підлоги в плитковий клей, клей використовується тільки зі спеціальною позначкою виробника «Для системи тепла підлога».
  • Економити на кількості плиткового клею не можна. Його має бути достатньо для того, щоб повністю «втопити» нагрівальний кабель та уникнути пустот.
  • Для затирання швів та укладання плитки рекомендується використовувати матеріал однієї торгової марки.

Не поспішайте вмикати теплу підлогу. Нехай спочатку повністю висохне клейова основа. Як довго буде сохнути ваша підлога, залежить від марки плиткового клею. Як правило, це 7- 14 днів.

Пам'ятайте, використання при монтажі теплої підлоги спеціального клею вбереже вашу плитку від розтріскування та відшаровування елементів кераміки. Такий клей під плиткою не розсохнеться, в ньому не виникне повітряних порожнин, а це призведе до довгої та ефективної експлуатації підлоги з підігрівом.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!