Тепла підлога Arnold Rak


Нагрівальний мат під плитку Arnold Rak (Німеччина) FH 180 Вт/м²
Нагрівальний мат під плитку Arnold Rak (Німеччина) FH 180 Вт/м²

Нагрівальний мат Arnold Rak - мат преміум класу, призначений для швидкого, зручного монтаж..

1100 грн

Нагрівальний кабель Arnold Rak (Німеччина) 15 Вт/м під плитку
Нагрівальний кабель Arnold Rak (Німеччина) 15 Вт/м під плитку

Тонкий нагрівальний кабель Arnold Rak, має потужність 15 Ватт на метр. Високоякісний кабел..

75 грн

Нагрівальний кабель Arnold Rak (Німеччина) 20 Вт/м під плитку, в стяжку
Нагрівальний кабель Arnold Rak (Німеччина) 20 Вт/м під плитку, в стяжку

Нагрівальний кабель Arnold Rak, має потужність 20 Ватт на метр. Високоякісний кабель німец..

65 грн

Німецька тепла підлога Arnold Rak

Arnold Rak є відомою німецькою маркою, що спеціалізується більше 20 років на виробництві систем електричного обігріву для будинків та прибудинкових територій. Тепла підлога Arnold Rak повністю збирається у заводських умовах, проходить багатоступеневу систему перевірки якості та безпеки. При виготовленні продукції застосовуються високоякісні матеріали, з високою резистентністю до механічних пошкоджень та температурних перепадів - тефлон, лужена мідь та ін. Вся продукція має сертифікати якості європейського зразка та тривалий період гарантії. Фахівцями компанії розроблений ряд авторських технологій щодо вдосконалення системи теплих підлог, які запатентовані та вважаються одними з найбільш передових.

Переваги бренду Arnold Rak

Для теплих підлог Arnold Rak застосовується саморегулюючий кабель зі спеціальною матрицею. Завдяки цьому електроди точно реагують на температурні коливання навколишнього середовища та підтримують оптимальний рівень нагріву. Дана технологія служить практичною альтернативою використанню терморегуляторів та дозволяє запобігти ризику локального перегрівання.

До основних переваг підлог даного типу можна віднести наступні: наявність захисного екрану, тефлонова ізоляція кабелю (витримує нагрівання до +210 С), мінімальна інтенсивність електромагнітного випромінювання (нижче допустимої в кілька разів). Покупців приваблює відповідність товару всім вимогам європейської якості, 100% виключення ризику ураження електрострумом, гарантія на теплі підлоги Arnold Rak до 20 років. Виробник випускає кілька варіантів обладнання, яке має різну потужність та відрізняється перетином кабелю. Можна придбати кабель для пристрою теплої підлоги в стяжку або ж для укладання безпосередньо під підлогове покриття, а також - нагрівальні мати.

Завдяки широкому вибору кожен зможе підібрати варіант для своєї квартири, офісу або закладу громадського користування (кафе, спортивне клуб, салон краси, коворкінг, торгова точка тощо).

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!