8 причин вибрати теплу підлогу Woks


Теплі підлоги електричні: як вибрати краще рішення?

Плануючи облаштування теплих підлог, рано чи пізно доводиться стикатися з вибором виробника. Виявляється, що вибрати кращу електричну теплу підлогу в співвідношенні "ціна - якість" непросто.

Теплі підлоги є найбільш сучасною технологією, що дозволяє здійснювати ефективний обігрів приміщення при візуальній відсутності опалювальних приладів. Вибір системи підігріву залежить від підготовки чорнової поверхні підлоги та майбутнього підлогового покриття.

Вважається, що кращі теплі підлоги служать близько 50 років при гарантії на 10-20 років безперебійної роботи. Однак, ситуація, коли офіційний дистриб'ютор, який продав вам цілком якісну теплу підлогу, протягом 10 років припинить господарську діяльність, на жаль, досить імовірна. Нерідко зарубіжні компанії й зовсім приймають рішення покинути ринок країни, ліквідуючи свої представництва та дилерські мережі. Обираючи продукцію вітчизняної компанії, ви в більшій мірі гарантовані від несподіванок: підприємство, яке орієнтоване на внутрішній збут, докладе максимум зусиль, щоб утриматися на ринку.

Як вибрати теплу підлогу

Правильна тепла підлога купується не на рік-два. Вихід її з ладу загрожує серйозними проблемами: заміна потягне за собою демонтаж підлогового покриття, а в ряді випадків і стяжки. Буде потрібен масштабний ремонт приміщення.

Вирішуючи, яку теплу підлогу вибрати, слід орієнтуватися на наступні критерії:

  • характеристики виробу, клас безпеки та умови експлуатації відповідають вашим завданням та підтверджені сертифікатами відповідності;
  • виробник або особа, яка діє від його імені, знаходяться з вами в одному правовому полі - на випадок господарського спору;
  • існує реальна можливість безпосередньо зв'язатися з виробником теплої підлоги, а останній фізично може реалізувати свої гарантійні зобов'язання.

З'ясовуючи, яка тепла підлога краща, потрібно враховувати, що ціна також може бути непрямим критерієм вибору. Вітчизняні та імпортні підлоги, що знаходяться в одній ціновій категорії, відрізняються за якістю не на користь останніх.

Тепла підлога та комфорт

8 причин вибрати теплу підлогу WOKS

Сучасне обладнання. Сьогодні на українському ринку теплої підлоги впевнено лідирує ПАТ "Одескабель", що випускає системи підігріву під торговою маркою WOKS. В основі виробів Woks лежить двожильний нагрівальний кабель, що виготовляється на обладнанні виробництва Німеччини та Фінляндії.

Якісні комплектуючі. "Одескабель" - одне з найстаріших виробництв України. Перші метри продукції воно випустило рівно 70 років тому і до сих пір міцно утримує лідерство серед аналогічних підприємств нашої країни та ближнього зарубіжжя. Сировиною та комплектуючими компанію забезпечують німецькі, австрійські, швейцарські та голландські постачальники.

Широкий асортимент. Вперше гріючий кабель з'явився в асортименті об'єднання у 2001 році, а зараз під маркою WOKS випускається нагрівальний кабель та мати різної питомої потужності та товщини для укладання в стяжку та під плитку, системи відтавання, обігріву дахів і водостоків.

Захисний екран. Продукція WOKS забезпечена алюмінієвим екраном і не створює несприятливого електромагнітного фону для живих організмів.

Підвищена міцність. Підвищена механічна міцність кабелю дозволяє укладати вироби під навантажені поверхні, робити монтаж у технічно складних умовах.

Кабель WOKS надійно захищений від впливу агресивного лужного середовища будівельних сумішей та укладається безпосередньо в стяжку або в плитковий клей, без зміни рівня підлоги.

Сертифікований продукт. Продукція ПАТ "Одескабель" сертифікована зарубіжними стандартами DIN EN 60335-1 (VDE 0700-1), DIN EN 60335-2-96 (VDE 0700-96), DIN EN 62233 (VDE 0700-366) і відповідає вимогам ДБН В.2.5 -24-2012.

Безпека. Випробування систем обігріву проводиться шляхом повного занурення їх у воду, що свідчить про 100% електробезпеку виробів.

Тривала гарантія. Гарантійний термін експлуатації кабельних теплих підлог Woks - 20 років, а розрахунковий - близько 50. Кожен свій виріб підприємство комплектує, крім необхідної фурнітури, власним гарантійним сертифікатом.

Вироби WOKS знаходяться в середній ціновій категорії. Таким чином, продукція марки WOKS якнайкраще відповідає критеріям вибору фахівців.


Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!