Крок укладання електричної теплої підлоги


Крок укладання - це відстань між витками нагрівального кабелю, яка використовується при монтажі електричної підлоги. Завдяки кроку укладання ми можемо регулювати потужність теплої підлоги на квадратний метр, що в підсумку визначає, для яких цілей буде використовуватися електрична підлога, для основного опалення або для комфортного підігріву.

Як відомо кабель є різної потужності на погонний метр, а також різного діаметру, відповідно потрібно окремо розрахувати крок укладання для різних видів нагрівального кабелю.

Для монтажу в стяжку використовується кабель потужністю від 17 Вт (не менше) на погонний метр та будь-якого діаметру.

Під плитку використовується нагрівальний кабель потужністю від 10 до 20 Вт/м.п., та діаметром до 4 мм, щоб він добре лягав в рівень плиткового клею.


Метод укладанняПотужність кабелю, м/пКрок укладання, см. (основне опалення)Крок укладання, см. (підігрів)
в стяжку 17-20 Вт10 см12 см
під плитку 10-15 Вт8 см10 см
під плитку 17-20 Вт10 см12 см

Площа теплої підлоги

Визначивши крок укладання теплої підлоги, потрібно ще вирішити, на яку площу приміщення треба укласти електричну підлогу.

Головне: тепла підлога монтується на відкриту поверхню, її не можна розкладати під стаціонарні меблі, тобто меблі, які щільно прилягають до підлоги. Між підлогою та меблями повинен бути проміжок від 8 см, щоб тепло могло виходити, в іншому випадку, тепла підлога може вийти з ладу, і це не гарантійний випадок.

Якщо у вас є система опалення і вам потрібно підігріти приміщення, то можна покрити теплою підлогою до 50% площі. Для основного опалення площа теплої підлоги повинна становити не менше 70%.


Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!