Електричні теплові завіси
Конструкція і особливості теплових завіс

Теплові завіси - різновид енергозберігаючого обладнання, що використовується для створення холодного або теплого повітряного потоку по всій ширині віконного / дверного отвору, що дає можливість зменшити тепловтрати при відкриванні вікон / дверей взимку і підтримувати комфортну температуру в житлових, комерційних і виробничих приміщеннях влітку. При закритих отворах завіси працюють за принципом нагрівального приладу, а в зимовий час запобігають проникненню холодного повітря з вулиці. За допомогою теплових завіс в магазинах, торгових комплексах, ресторанах поділяють простір на зони з різною вологістю і температурою повітря.

Теплові завіси вітчизняного бренду «Термія» оснащені ударостійким корпусом з полімерним зносостійким покриттям. Для обігріву передбачені трубчасті нержавіючі Тени або нагрівальні елементи стрічкового типу (стіч), в залежності від моделі агрегату. Оцинкований тепловідбивний екран дає можливість збільшити тепловіддачу і знизити теплові втрати.

Довжина завіси підбирається у відповідність з шириною прорізу. Агрегат встановлюється на висоті 2-3,5 метра над рівнем підлоги. Опціонально теплові завіси можуть комплектуватися вбудованою схемою для можливості установки датчика відкриття дверей (маркування DS). Залежно від моделі, теплові завіси можуть управлятися через панель або за допомогою пульта управління (потужні агрегати), який йде в комплекті поставки.

Переваги теплових завіс

Головна перевага теплових завіс полягає в підтримці необхідної температури в приміщенні і раціональне споживання електроенергії. Також до переваг завіс ТМ «Термія» виробничого підприємства «Маяк» можна віднести:

  • висока якість збірки і деталей від європейських виробників (система якості ISO 9001 діє до: 2015);
  • мінімальний рівень шуму і швидкий прогрів приміщення;
  • швидкий монтаж і пусконалагодження (агрегати встановлюються строго горизонтально);
  • стійкий до корозії металевий корпус не боїться вологих і агресивних середовищ (ступінь захисту не нижче IP22);
  • широкий модельний ряд дозволяє підібрати агрегат під різні розміри прорізів;
  • в деяких моделях передбачена опція підключення кімнатного терморегулятора;
  • повна гарантія від виробника становить 3,5 року.

При виборі теплової завіси необхідно враховувати потужність і розміри агрегату, щоб він відповідав ширині і висоті отвору. Також важливим параметром є продуктивність повітря, яка вимірюється в м3 / год. Прилади можуть підключатися до мережі напругою 220В або 380В.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!