Програматор для теплої підлоги Castle АС829H графіт
-
- Производитель: Castle
- Доступность: На складе
- Код товара: АС829H graphite
- Сила струму 16 A
- Монтаж вбудований
- Регулювання температури +5...+45 С
- Тип терморегулятора цифровий, програматор
Описание
Програматор для теплої підлоги Castle АС829H
Програматор Castle АС829H - програмована модель електронного терморегулятора для авторегулювання температури обігріву теплих підлог в квартирах і приватних будинках. Також можливе використання програматора в системах антизледеніння та сніготанення.
Особливості програматора
Зручний та нескладний у використанні цифровий терморегулятор Castle АС829H з тижневим програмуванням дозволяє задавати необхідні параметри температури нагріву підлоги в діапазоні +5 ... + 45 ° С на будь-який часовий відрізок та день тижня. Оснащений виносним датчиком для підлоги та вбудованим в лицьову панель датчиком для вимірювання температури повітря в приміщенні. Тип монтажу - вбудований.
Програматор Castle АС829H оснащений великим р / к дисплеєм, де виводиться вся інформація та задаються індивідуальні режими роботи або виставляються заводські налаштування (6 режимів з різною температурою). Передбачена функція блокування та збереження параметрів при відключенні електрики.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Сила струму | 16 A |
| Монтаж | вбудований |
| Регулювання температури | +5...+45 С |
| Тип терморегулятора | цифровий, програматор |
| Колір | Графіт |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Країна виробництва | Китай |
| Сфера застосування | для теплих підлог, обігрів труб, сніготанення |
| Напруга | 220 Вольт |
| Розміри | |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 86 мм |
| Товщина | 80 мм |




















