Вибираємо теплу підлогу під плитку


Головним правилом при виборі теплої підлоги під плитку, яким ви повинні керуватися це термін служби - плитковий підлогу робиться тільки раз, і якщо він перестане гріти через два - три роки, буде дуже сумно.

Чи можна укласти інфрачервону теплу підлогу під плитку?

В принципі можна. Але не рекомендується.

Інфрачервону плівку можна умовно поділити на кілька видів:

Суцільна плівка має більш міцне і стійке покриття, якщо і укладати іч плівку під плитку, то краще використовувати її.

Стандартна смугаста - ця плівка призначена більше для сухого укладання (під ламінат та ін).

Перфорована плівка - має спеціальні отвори, щоб зверху покладена плитка мала зв'язку з основною стяжкою.

Правильна методика укладання ик плівки в плитковий клей

Повністю очищаєте поверхню від пилу і бруду, саму плівку приклеюєте на акриловий клей, зверху плівку обробляєте сумішшю бетон-контакт. І після цього вже укладаєте плитку на плитковий клей.

Не можна: просто покласти плівку і зверху укладати плитку на плівку, тому що плитка не маючи зв'язки з покриттям довго не пролежить і вже через рік - два кераміка відвалиться.

Недоліки плівковою системи

  • ІЧ плівка менш стійка до лужного середовища.
  • Можливо неякісне з'єднання. Підключення проводиться фахівцем за допомогою кліпс або пайки, і якщо раптом пайка виявиться не якісна, або кліпса буде погано обтиснута, то в цьому місці відбудеться розрив.
  • Термін служби істотно менше ніж у кабельного теплої підлоги.

Ідеальний варіант теплої підлоги під плитку - кабельна система підігріву

Нагрівальні мати - це тонкий кабель закріплений на сітці з клеючою основою для зручності монтажу. Мати мають потужність від 150 Вт до 200 Вт на 1 кв.м. Мати потужністю від 180 Вт/м2 застосовуються в особливо прохолодних приміщеннях (веранда, передпокій), або в приватному будинку якщо не зробили утеплення стяжки.

Тонкий нагрівальний кабель - для монтажу під плитку використовується кабель діаметром 4 мм, він ідеально поміщається в рівень плиткового клею, і не потрібно додатково робити штроби.

тепла підлога під плитку

Переваги кабельної системи

Тривалий термін служби (більше 20 років), наприклад, кампанія Fenix ​​надає довічну гарантію на свою кабельну продукцію.

Заводська муфта, місце з'єднання холодного і гріючого кабелю (Наприклад, кампанія Hemstedt робить безмуфтове з'єднання, тобто пошкодження в місці з'єднання повністю виключено).

Підвищений рівень міцності кабельної системи теплих підлог під плитку захистить кабель від механічних пошкоджень і забезпечить стійкість до лужних сумішей (плитковий клей, цементний розчин).

І останній момент який всіх цікавить - яка тепла підлога буде економічніше? Тут можна сказати, що споживання у всіх систем приблизно однакова, головне провести роботи з утеплення стяжки, щоб все тепло максимально витрачалося на обігрів приміщення.

При виборі кабельних підлог під плитку, враховуйте також виробника, ми рекомендуємо використовувати такі бренди: Fenix, In-Therm, Hemstedt, Ryxon, Woks.


Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!