Терморегулятор для антизледеніння terneo sn
-
- Производитель: Terneo
- Доступность: Нет в наличии
- Код товара: sn
Основні характеристики
- Сила струму 20 А; 30 A
- Монтаж на DIN-рейку
- Регулювання температури -30...+90 С
- Тип терморегулятора цифровий
Описание
Терморегулятор для антизледеніння terneo sn
Терморегулятор terneo sn (виробництво Україна) - цифровий термостат для організації ефективної системи антизледеніння та сніготанення. Регулювання температури обігріву здійснюється діапазоні -30 ... + 90 С у тих місцях, де намерзають бурульки на даху або з'являється ожеледиця на земельній ділянці.
Особливості терморегулятора terneo sn:
- Універсальний терморегулятор - підходить для нагрівальних електричних кабелів більшості виробників, аналогових і цифрових датчиків.
- Зручність в управлінні - термостат налаштовується за допомогою трьох кнопок, усі системні дані та показники температури виводяться на цифровий дисплей з підсвічуванням.
- Нескладний монтаж - регулятор встановлюється в щиток на стандартну DIN-рейку, а термодатчик на вулиці, подалі від сонячних променів.
- Функція захист від перегріву спрацює та вимкне пристрій при досягненні температури вище 80 ° С. На екрані висвітиться «oht».
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Сила струму | 20 А; 30 A |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Регулювання температури | -30...+90 С |
| Тип терморегулятора | цифровий |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Країна виробництва | Україна |
| Сфера застосування | для антизледеніння та сніготанення |
| Напруга | 220 Вольт |
| Розміри | |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 85 мм |
| Товщина | 70 мм |



