Теплові насоси

Замов кондиціонер та отримай знижку!

Кондиціонер - тепловий насос Cooper & Hunter IMPERIAL WIFI
Кондиціонер - тепловий насос Cooper & Hunter Arctic WIFI
Кондиціонер - тепловий насос Cooper & Hunter Nordic WIFI
ХІТ ПРОДАЖУ!
Кондиціонер - тепловий насос Cooper & Hunter DAYTONA BLACK WIFI
Кондиціонер - тепловий насос Cooper & Hunter DAYTONA WIFI
Кондиціонер - тепловий насос Cooper & Hunter Supreme Continental Black WIFI
Кондиціонер - тепловий насос Cooper & Hunter Supreme Continental Gold WIFI
Кондиціонер - тепловий насос Cooper & Hunter Supreme Continental Silver WIFI
Кондиціонер - тепловий насос Mitsubishi Electric ZUBADAN
Тепловий насос Cooper & Hunter VIP WIFI


Переваги повітряного теплового насоса

Тепловий насос - кліматичний агрегат, який переносить теплову енергію від зовнішнього джерела до споживача. Принцип роботи пристрою схожий з кондиціонерами та холодильниками. Теплові насоси можуть працювати на обігрів та охолодження. При роботі теплового насоса на обігрів використовується аналогічний термодинамічний цикл, що і в холодильниках, але в зворотному напрямку (тепло забирається із зовнішнього середовища та вивільняється в опалювальному приміщенні).

Перехід на тепловий насос для будинку з метою організації систем опалення / охолодження зумовлений низкою переваг теплотехніки, зокрема:

 • Пристрій 2 в 1: в зимовий час забезпечує швидкий обігрів, а влітку - охолодження приміщень.
 • Ціна на тепловий насос досить помірна.
 • Кліматичне обладнання працює ефективно на обігрів при температурі навколишнього середовища до -25 ... -30 градусів.
 • Завдяки вбудованій інверторній системі забезпечується безшумна робота теплотехніки, не створюючи при цьому дискомфорт для мешканців.
 • Клас енергоефективності А +++ забезпечує економний обігрів, споживаючи при цьому мінімум електроенергії. Економія енергоресурсів може досягати до 70%.
 • За рахунок систем фільтрації та очищення в приміщення надходить чисте повітря - весь дрібнодисперсний пил затримується потужними фільтрами.
 • Тепловий насос для опалення будинку може бути оснащений WIFI керуванням - моделі з wifi модулем дозволяють управляти системою обігріву віддалено.
 • Захист будинку від замерзання - підтримує оптимальну температуру +8, не дозволяючи замерзнути приміщенню, при цьому споживаючи мінімум електроенергії.
 • Система самодіагностики стежить за працездатністю всіх компонентів теплового насоса, а в разі виявлення проблем повідомляє користувачеві.
 • Ефективна робота при нестабільній напрузі.
 • Температурні показники теплопостачання від даного обладнання можуть досягати до + 35 ° C .. 55 ° C, що дає можливість застосовувати практично будь-яку опалювальну систему.

Який бренд теплового насоса вибрати?

В інтернет-магазині «Gaston» ви зможете підібрати тепловий насос для опалення, представлений наступними брендами:

AUX (Китай) – недорогі моделі з оптимальним набором функцій та технологією 3-вимірного розподілу потоків 4D Air Delivery (керування з пульта). Працюють при -25 ° C за вікном.

Chigo (Китай) – інноваційна кліматична техніка для підтримки оптимальної температури в житлових та комерційних приміщеннях до 70 м2 за доступною ціною. Кожен тепловий насос повітря-повітря оснащений корисними опціями (керування з пульта, режим сну, таймер, захист від холодних потоків, функція самодіагностики, температурна компенсація тощо).

Cooper & Hunter – лінійка високотехнологічних та енергоефективних побутових та промислових агрегатів, адаптованих для роботи на обігрів при температурі повітря на вулиці до -30 ° C. Особливості теплових насосів - клас енергоефективності А +++, безшумна робота, інтелектуальне розморожування, самоочищення, таймер, режим турбо, якісне покриття Green Fin, самодіагностика.

Electrolux – енергоефективні агрегати з рекордно низьким рівнем шуму, що працюють на обігрів та охолодження (A +++ / A +++) при температурі -30 ° С на вулиці. Мають повний набір корисних опцій та зручний для керування інтерфейс.

Midea – відносно недороге рішення для підтримки оптимальної температури (до +8 ° C) для виключення замерзання гаража, дачі або будинку за тривалої відсутності власників. Серед особливостей: унікальний дизайн, ультратонкий корпус, клас A ++, Wi-Fi (опціонально), авторестарт, функція самодіагностика, прихований LED-дисплей, іонізатор повітря, тихий економний режим).

TOSOT – недорогі теплові насоси від відомої компанії Gree. У кожній моделі реалізовано максимум функцій та можливостей для створення комфортних умов помешкань та роботи (технологія I Feel та DIY для налаштування агрегату під свої вимоги, таймер, самодіагностика, режим турбо, функція самоочищення тощо).

Гарантія та сервісне обслуговування

В інтернет-магазині «Gaston» ви зможете не тільки купити тепловий насос, а й замовити монтаж та сервісне обслуговування протягом всього терміну служби кліматичної техніки. З усіх технічних та організаційних питань звертайтеся до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!