Теплові насоси

Замов кондиціонер та отримай знижку! Монтаж від 800 грн.

Тепловий насос Cooper & Hunter Arctic WIFI
монтаж 800 грн
Тепловий насос Cooper & Hunter Nordic WIFI
монтаж 800 грн
Тепловий насос Cooper & Hunter Supreme Continental Gold WIFI
монтаж 800 грн
Тепловий насос Cooper & Hunter VIP WIFI
монтаж 800 грн
Тепловий насос TOSOT HANSOL Winter
монтаж 800 грн
Тепловий насос TOSOT NORTH Inverter PRO
монтаж 800 грн
Тепловий насос Chigo FJORD
монтаж 800 грн
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)


Переваги повітряного теплового насоса

Тепловий насос - кліматичний агрегат, який переносить теплову енергію від зовнішнього джерела до споживача. Принцип роботи пристрою схожий з кондиціонерами та холодильниками. Теплові насоси можуть працювати на обігрів та охолодження. При роботі теплового насоса на обігрів використовується аналогічний термодинамічний цикл, що і в холодильниках, але в зворотному напрямку (тепло забирається із зовнішнього середовища та вивільняється в опалювальному приміщенні).

Перехід на тепловий насос для будинку з метою організації систем опалення / охолодження зумовлений низкою переваг теплотехніки, зокрема:

 • Пристрій 2 в 1: в зимовий час забезпечує швидкий обігрів, а влітку - охолодження приміщень.
 • Ціна на тепловий насос досить помірна.
 • Кліматичне обладнання працює ефективно на обігрів при температурі навколишнього середовища до -25 ... -30 градусів.
 • Завдяки вбудованій інверторній системі забезпечується безшумна робота теплотехніки, не створюючи при цьому дискомфорт для мешканців.
 • Клас енергоефективності А +++ забезпечує економний обігрів, споживаючи при цьому мінімум електроенергії. Економія енергоресурсів може досягати до 70%.
 • За рахунок систем фільтрації та очищення в приміщення надходить чисте повітря - весь дрібнодисперсний пил затримується потужними фільтрами.
 • Тепловий насос для опалення будинку може бути оснащений WIFI керуванням - моделі з wifi модулем дозволяють управляти системою обігріву віддалено.
 • Захист будинку від замерзання - підтримує оптимальну температуру +8, не дозволяючи замерзнути приміщенню, при цьому споживаючи мінімум електроенергії.
 • Система самодіагностики стежить за працездатністю всіх компонентів теплового насоса, а в разі виявлення проблем повідомляє користувачеві.
 • Ефективна робота при нестабільній напрузі.
 • Температурні показники теплопостачання від даного обладнання можуть досягати до + 35 ° C .. 55 ° C, що дає можливість застосовувати практично будь-яку опалювальну систему.

Який бренд теплового насоса вибрати?

В інтернет-магазині «Gaston» ви зможете підібрати тепловий насос для опалення, представлений наступними брендами:

AUX (Китай) – недорогі моделі з оптимальним набором функцій та технологією 3-вимірного розподілу потоків 4D Air Delivery (керування з пульта). Працюють при -25 ° C за вікном.

Chigo (Китай) – інноваційна кліматична техніка для підтримки оптимальної температури в житлових та комерційних приміщеннях до 70 м2 за доступною ціною. Кожен тепловий насос повітря-повітря оснащений корисними опціями (керування з пульта, режим сну, таймер, захист від холодних потоків, функція самодіагностики, температурна компенсація тощо).

Cooper & Hunter – лінійка високотехнологічних та енергоефективних побутових та промислових агрегатів, адаптованих для роботи на обігрів при температурі повітря на вулиці до -30 ° C. Особливості теплових насосів - клас енергоефективності А +++, безшумна робота, інтелектуальне розморожування, самоочищення, таймер, режим турбо, якісне покриття Green Fin, самодіагностика.

Electrolux – енергоефективні агрегати з рекордно низьким рівнем шуму, що працюють на обігрів та охолодження (A +++ / A +++) при температурі -30 ° С на вулиці. Мають повний набір корисних опцій та зручний для керування інтерфейс.

Midea – відносно недороге рішення для підтримки оптимальної температури (до +8 ° C) для виключення замерзання гаража, дачі або будинку за тривалої відсутності власників. Серед особливостей: унікальний дизайн, ультратонкий корпус, клас A ++, Wi-Fi (опціонально), авторестарт, функція самодіагностика, прихований LED-дисплей, іонізатор повітря, тихий економний режим).

TOSOT – недорогі теплові насоси від відомої компанії Gree. У кожній моделі реалізовано максимум функцій та можливостей для створення комфортних умов помешкань та роботи (технологія I Feel та DIY для налаштування агрегату під свої вимоги, таймер, самодіагностика, режим турбо, функція самоочищення тощо).

Гарантія та сервісне обслуговування

В інтернет-магазині «Gaston» ви зможете не тільки купити тепловий насос, а й замовити монтаж та сервісне обслуговування протягом всього терміну служби кліматичної техніки. З усіх технічних та організаційних питань звертайтеся до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!