Комерційні кондиціонери


Касетний кондиціонер Cooper & Hunter
Касетний кондиціонер Cooper & Hunter Inverter
Підлого-стельовий кондиціонер Cooper & Hunter On/Off
Підлого-стельовий кондиціонер Cooper & Hunter Inverter
Канальний кондиціонер Cooper & Hunter


Комерційні кондиціонери для великих приміщень

Комерційний кондиціонер - окремий різновид кліматичної техніки, який призначений для створення комфортного мікроклімату в офісах, торгівельно-розважальних центрах, павільйонах, спортзалах, ресторанах та інших приміщеннях комерційного типу. Комерційні, або як їх ще називають напівпромислові кондиціонери, займають проміжну нішу між побутовими та промисловими спліт-системами. Вони мають цілий ряд функцій, які роблять обслуговування та експлуатацію кліматичного обладнання зручними та корисними для користувача (вентиляція, очищення, робота на обігрів тощо).

Термін служби напівпромислових кондиціонерів більший, ніж у побутових, при цьому комерційні спліт-системи невибагливі в обслуговуванні та можуть працювати при будь-якій температурі повітря на вулиці. Якісний напівпромисловий кондиціонер дуже важливий для сучасного бізнесу, працівників та відвідувачів, тому про встановлення спліт-системи необхідно подбати заздалегідь.

Переваги комерційних кондиціонерів

Затребуваність на ринку комерційних спліт-систем пояснюється рядом незаперечних переваг, зокрема:

 • Підвищена потужність (від 3 до 16 кВт) спліт-систем дає можливість ефективно обслуговувати приміщення великих площ.
 • Напівпромислові агрегати можуть працювати на охолодження та на обігрів, підтримуючи оптимальний мікроклімат навіть у морози. Так, наприклад, кондиціонери Chigo обігрівають приміщення при вуличній температурі до -15 ° С.
 • Один встановлений внутрішній блок дає можливість одночасно охолоджувати / обігрівати декілька кімнат.
 • Велике розмаїття внутрішніх блоків на ринку дозволяє підібрати кондиціонер під будь-який дизайн інтер'єру.
 • Більшість напівпромислових моделей мають компактні розміри та ергономічну конструкцію, тому не займають багато вільного простору.
 • Багато виробників приділяють особливу увагу зниженню рівня шуму спліт-систем, щоб клієнти та відвідувачі комерційних установ не відчували дискомфорт. Рівень шуму кондиціонерів складає всього 18-19 дБ.
 • Кондиціонери канального типу мають функцію вентиляції за допомогою подачі свіжого вуличного повітря за умови монтажу повітряних трубопроводів.

Касетні кондиціонери

Касетний кондиціонер має внутрішній блок квадратної форми, який встановлюється в стелю типу армстронг. Після встановлення кондиціонера залишається видимою тільки декоративна решітка. З усіх боків блоку передбачені розподільні жалюзі, завдяки чому повітря рівномірно розподіляється по приміщенню, що обслуговується, забезпечуючи максимальний рівень комфорту.

Чому варто купити касетні кондиціонери:

 • працюють на обігрів та охолодження;
 • прихований монтаж блоку (видима тільки решітка);
 • рівномірно розподіляють підготовлене повітря;
 • створюють ефект, аналогічний роботі 3 звичайних настінних кондиціонерів.

Підлого-стельові кондиціонери

Кондиціонер підлого-стельового типу має особливу конструкцію внутрішнього блоку, що дозволяє встановлювати спліт-систему на стелю або підлогу (внизу стіни), за рахунок чого повітряний потік буде спрямований вгору по стіні або по стелі, але не на людей.

Підлого-стельовий кондиціонер - це комплексна мульти спліт-система, в якій до одного зовнішнього одночасно підключені декілька внутрішніх блоків. Дана особливість дає можливість організувати індивідуальний мікроклімат у кожному з приміщень.

Підлого-стельові кондиціонери варто купити з кількох причин:

 • не створюють дискомфорт для працівників і відвідувачів;
 • дозволяють налаштовувати індивідуальний мікроклімат у кожному приміщенні;
 • ідеальні для обслуговування приміщення складних та нестандартних форм.

Приймаючи рішення про купівлю кондиціонера для комерційних цілей, потрібно враховувати особливості приміщення, що обслуговується, його площу, форму та кількість осіб, які одночасно можуть перебувати в ньому. Плануєте купити кондиціонер вже зараз?

Найбільш популярними комерційними кондиціонерами вважаються Chigo, Cooper & Hunter, Midea, Tosot.

Звертайтеся до наших консультантів за допомогою у виборі оптимальної спліт-системи для бізнесу.

Отримати професійну консультацію!
Допоможемо зробити правильний вибір і надамо знижку!