Ecoteplo 700 Вт (15 м²) керамічний біоконвектор з терморегулятором білий
-
- Производитель: EcoTeplo
- Доступность: На складе
- Код товара: AIR 700 ME W
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 700
- Модель обігрівача конвекційний
- Монтаж настінний / підлоговий
- Кількість режимів 2 (280 Вт / 700 Вт)
Описание
Керамічні обігрівачі ECOTEPLO використовуються для опалення житлових та офісних приміщень, можна застосовувати для обігріву вологих і сирих приміщень (ванна, туалет, коридор).
Для управління обігрівом Екотепло:
- Цифровий терморегулятор - підтримує заданий температурний режим в приміщенні.
Обігрівачі панельного типу мають два нагрівальних тена, плюс нагрів лицьової кераміки. Це дозволяє використовувати прилад як інфрачервоний обігрівач та звичайний конвектор:
- лицьова сторона є джерелом інфрачервоного тепла;
- всередині панелі вбудований нагрівальний тен закритого типу.
Два режими роботи:
- Еко - потужність 280 Вт, при цьому режимі працює тільки обігрів лицьової керамічної панелі.
- Турбо - потужність 700 Вт, у цьому режимі працюють два контури обігріву - лицьова керамічна плита та вбудований тен.
Керамічний конвекційний обігрівач має високий рівень захисту.
Не спалює кисень та не змінює склад повітря в приміщенні.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 700 |
| Модель обігрівача | конвекційний |
| Монтаж | настінний / підлоговий |
| Кількість режимів | 2 (280 Вт / 700 Вт) |
| Керування | терморегулятор |
| Гарантійний термін | 6 років |
| Клас захисту | IP 44 |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | керамічний |
| Вага, кг | 14чё |
| Сфера застосування | обігрів житлових, офісних приміщень |
| Напруга | 220 Вольт |
| Температура нагріву | 85 C |
| Підставки | продаються окремо |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 10–14 м² |
| Додатковий обігрів | 14–18 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 60 см |
| Товщина | 60 мм |




















