Ecoteplo 1500 Вт (30 м²) керамічний обігрівач з терморегулятором королівський мармур
-
- Производитель: EcoTeplo
- Доступность: На складе
- Код товара: LION 1500 ME KM
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 1500
- Модель обігрівача конвекционный
- Монтаж настінний / підлоговий
- Кількість режимів 2 (500 Вт / 1500 Вт)
Описание
Керамічні обігрівачі ECOTEPLO використовуються для опалення житлових та офісних приміщень, можна застосовувати для обігріву вологих і сирих приміщень (ванна, туалет, коридор).
Для управління обігрівом Екотепло:
- Цифровий терморегулятор - підтримує заданий температурний режим в приміщенні.
Обігрівачі панельного типу мають три нагрівальних тена, плюс нагрів лицьової кераміки. Це дозволяє використовувати прилад як інфрачервоний обігрівач та звичайний конвектор:
- лицьова сторона є джерелом інфрачервоного тепла;
- всередині панелі вбудований нагрівальний тен закритого типу.
Два режими роботи:
- Еко - потужність 500 Вт, при цьому режимі працює тільки обігрів лицьової керамічної панелі.
- Турбо - потужність 1500 Вт, у цьому режимі працюють два контури обігріву - лицьова керамічна плита та вбудований тен.
Керамічний конвекційний обігрівач має високий рівень захисту.
Не спалює кисень та не змінює склад повітря в приміщенні.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 1500 |
| Модель обігрівача | конвекционный |
| Монтаж | настінний / підлоговий |
| Кількість режимів | 2 (500 Вт / 1500 Вт) |
| Керування | терморегулятор |
| Гарантійний термін | 6 років |
| Клас захисту | IP 44 |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | керамический |
| Вага, кг | 27 |
| Сфера застосування | обігрів житлових, офісних приміщень |
| Напруга | 220 Вольт |
| Температура нагріву | 85 C |
| Підставки | продаються окремо |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 16–22 м² |
| Додатковий обігрів | 22–30 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 60 см |
| Товщина | 60 мм |















