Stinex 1000 Вт (20 м²) керамічний конвектор з терморегулятором білий
-
- Производитель: Stinex
- Доступность: На складе
- Код товара: PLC-T 500-1000/220 (2L)
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 1000
- Модель обігрівача конвекційний
- Монтаж настінний / підлоговий
- Керування терморегулятор
Описание
Обігрівачі панельного типу Stinex мають два незалежних нагрівальних елемента. Це дозволяє використовувати прилад як інфрачервоний обігрівач та звичайний конвектор:
- лицьова сторона є джерелом інфрачервоного тепла;
- всередині панелі вбудований нагрівальний тен закритого типу.
Така конструкція сприяє швидкому прогріванню приміщення та забезпечує акумуляційний ефект.
Новітні розробки дозволяють обігрівачам Стінекс економити на опаленні до 30%.
Для зручності експлуатації, шнур живлення до обігрівача можна підключити з правого або лівого боку.
Керамічний конвекційний обігрівач має високий рівень захисту.
Не спалює кисень та не змінює склад повітря в приміщенні.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 1000 |
| Модель обігрівача | конвекційний |
| Монтаж | настінний / підлоговий |
| Керування | терморегулятор |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | керамічний |
| Вага, кг | 16 |
| Сфера застосування | обігрів житлових, офісних приміщень |
| Напруга | 220 Вольт |
| Температура нагріву | 85 C |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 12–16 м² |
| Додатковий обігрів | 16–24 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 90 см |
| Висота | 45 см |
| Товщина | 50 мм |













